Producenci
Epson Drukarka techniczna SC-T3700E 24-cale A1/6-ink/3.5pl/USB
Opis
Drukarka techniczna SC-T3700E 24-cale A1/6-ink/3.5pl/USB
Wysoka wydajność
Szybkie, wszechstronne i bezpieczne drukowanie z komputera, urządzenia mobilnego i pamięci USB.
Ulepszone funkcje zabezpieczeń
Bezproblemowa ochrona poufnych dokumentów.
Wszechstronność
Automatyczne ładowanie nośników i funkcja Zapisz w.
Wysoka jakość obrazu
2,64-calowa głowica drukująca Micro TFP umieszczająca krople o wielkości 3,5 pl.
Cenne opcje
Dysk SSD 960 GB (opcjonalny) i układarka produkcyjna.
Dane techniczne
| Model | SC-T3700E |
| Obszar zastosowań | Zaawansowane |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Rodzaj druku | Atramentowy |
| Format | A3 |
| Format | A3+ |
| Format | A4 |
| Format | Rolka 24 cale |
| Druk w kolorze | Tak |
| Rozdzielczość druku | 2400 x 2400 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 2 str/min |
| Druk Photo | Tak |
| Druk dwustronny | Brak |
| Język drukarki | RTL |
| Język drukarki | HP-GL/2 |
| Język drukarki | |
| Język drukarki | ESC/P-R |
| Zainstalowana pamięć | 4 GB |
| Rodzaj nośnika | Papier |
| Rodzaj nośnika | Papier fotograficzny |
| Rodzaj nośnika | Papier matowy |
| Rodzaj nośnika | Papier błyszczący |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne |
|
| PictBridge | Nie |
| Ethernet | 10/100/1000 Mb/s |
| Komunikacja bezprzewodowa | NFC |
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Biały |
| Wysokość | 975 mm |
| Szerokość | 1365 mm |
| Głębokość | 499 mm |
| Waga | 118 kg |