Producenci
Epson Drukarka wielkoformatowa SC-T3100N 24cale/A1/4-ink/4pl/GLAN/USB3
Opis
Drukarka wielkoformatowa klasy podstawowej umożliwia bardzo szczegółowe drukowanie rysunków technicznych i CAD w formacie do 24 cali.
SC-T3100N zapewnia dużą precyzję, produktywność i wielkość wydruków (do 24 cali). Drukarka jest przeznaczona dla tych, którzy potrzebują profesjonalnej drukarki technicznej o niskim całkowitym koszcie posiadania. Potrzeba wiernego, precyzyjnego, niezawodnego i szczegółowego drukowania ma zasadnicze znaczenie bez względu na to, czy jesteś architektem, studentem, inżynierem czy pracownikiem agencji reklamowej. Wersja biurkowa.
Przejrzysta budowa
Biała, kompaktowa i pasująca do większości środowisk.
Te atramenty nie rozmazują się
Drukarka wykorzystuje atramenty pigmentowe UltraChrome XD2, dzięki czemu wydruki są odporne na rozmazywanie i działanie wody (podczas gdy standardowe atramenty barwnikowe mogą się rozmazywać). Ponadto model SC-T3100N zapewnia głębokie czernie i wyraziste, zwarte linie idealne do grafiki technicznej.
Funkcja drukowania bezprzewodowego
Umożliwia wydruk bezpośrednio ze smartfona czy z tabletu.
Bezproblemowa zmiana papieru
Płynnie przechodź między drukowaniem na rolkach papieru wielkoformatowego a drukowaniem na arkuszach ta drukarka obsługuje zarówno arkusze o formatach do A1, jak i rolki.
Zero problemów
Wyjątkowa technologia weryfikacji dyszy (Nozzle Verification Technology, NVT) zapobiega błędom wydruku.
Dokładność i precyzja
Z łatwością drukuj szczegółowe rysunki techniczne, architektoniczne i inżynieryjne.
Dane techniczne
| Model | SC-T3100N |
| Obszar zastosowań | Biuro |
| Obszar zastosowań | Grupy robocze |
| Obszar zastosowań | Zaawansowane |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Rodzaj druku | Atramentowy |
| Format | B3 |
| Format | A2+ |
| Format | B2 |
| Format | 24" x 30,5 m |
| Format | B4 |
| Format | A3 |
| Format | B1 |
| Format | A3+ |
| Format | B5 |
| Format | A4 |
| Format | 17" (43,2 cm) |
| Format | A1 |
| Format | A2 |
| Druk w kolorze | Tak |
| Język drukarki | Apple AirPrint |
| Zainstalowana pamięć | 1 GB |
| Podajnik papieru |
|
| Rodzaj nośnika | Papier w rolce |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne |
|
| PictBridge | Tak |
| Ethernet | 10/100/1000 Mb/s |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi Direct |
| Złącza | 1 x USB 3.0 |
| Złącza | RJ-45 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Biały |
| Wysokość | 230 mm |
| Szerokość | 970 mm |
| Głębokość | 505 mm |
| Waga | 38 kg |
| Pozostałe parametry |
|