Producenci
Epson Ploter MFP SC-T5400M 36cal A0/4-ink/4pl/GLAN/skan
Opis
SureColor SC-T5400M to przystępna cenowo, podstawowa, 36calowa, wielkoformatowa drukarka techniczna z wbudowanym skanerem.
Przeznaczona jest dla osób pracujących w budownictwie i reprografii przywiązujących dużą wagę do szczegółów, precyzji i elastyczności. Ma wbudowany moduł skanera/kopiarki, który pozwalana na skanowanie, zapisywanie i powielanie starych map i rysunków technicznych, które zazwyczaj są przechowywane w formie papierowej.
Łatwa obsługa Dzięki zestawowi intuicyjnych funkcji i narzędzi pomocniczych ta drukarka techniczna jest naprawdę przyjazna dla użytkownika. Urządzenie posiada kolorowy ekran dotykowy LCD o przekątnej 4,3 cala, Wi-Fi , funkcje drukowania wprost z USB i drukowania bez marginesów, a także umożliwia skanowanie bezpośrednio na e-mail, do folderu sieciowego lub pamięci USB.
Niezawodność Wyjątkowa technologia weryfikacji dyszy (Nozzle Verification Technology, NVT) zapobiega błędom wydruku. Podczas skanowania ignorowane są błędy druku, pofałdowania i cienie, zachowywane są natomiast kolory zakreślaczy.
Dostępność Niski całkowity koszt eksploatacji. Dwuletnia gwarancja w standardzie. Kartridże o pojemności 110/350 ml zwiększające wydajność produkcyjną.
Łatwość zaadaptowania do toku prac Płynna integracja z istniejącym tokiem prac użytkownika. Aplikacja do automatycznego drukowania firmy Epson obsługuje formaty PDF, JPEG i TIFF. Urządzenie obsługuje również bezpośrednie drukowanie i kopiowanie, bez użycia komputera.
Wbudowany skaner Szybki, niezawodny i naprawę zintegrowany skaner/kopiarka z możliwością skanowania do 30,5 m długości i zachowania miejsc zaznaczonych zakreślaczem.
Jakość Bez względu na to, czy chodzi o drukowanie rysunków z systemów CAD lub GIS, architektonicznych czy inżynieryjnych, urządzenie SC-T5400M zapewnia wspaniałe wydruki bez marginesów, na nośnikach matowych i błyszczących.
Dane techniczne
| Model | MFP SC-T5400M |
| Obszar zastosowań | Zaawansowane |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Funkcje urządzenia | Kopiarka |
| Funkcje urządzenia | Skaner |
| Rodzaj druku | Atramentowy |
| Format | B3 |
| Format | A2+ |
| Format | B2 |
| Format | A3 |
| Format | B1 |
| Format | B5 |
| Format | A3+ |
| Format | 17" (43,2 cm) |
| Format | 24" (61,0 cm) |
| Format | 36" (91,4 cm) |
| Format | A1 |
| Format | A2 |
| Format | A4 |
| Format | A0 |
| Druk w kolorze | Tak |
| Parametry skanowania |
|
| Parametry kopiowania |
|
| Rozdzielczość druku | 2400 x 1200 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 22 str/min |
| Maks. prędkość druku w kolorze | 22 str/min |
| Zainstalowana pamięć | 1 GB |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Vista |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows XP |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Ethernet | 10/100/1000 Mb/s |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi Direct |
| Złącza | 1 x USB 3.0 |
| Złącza | RJ-45 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Biały |
| Kolor | Szary |
| Wysokość | 1.06 mm |
| Szerokość | 1.385 mm |
| Głębokość | 750 mm |
| Waga | 88 kg |