Producenci
Epson Projektor EB-775F UST Laser/FHD/4100L/2.5m:1/5.9kg/czarny
Opis
EB-775F
- Rozwiązanie z zakresu digital signage
- Wszechstronny projektor do wyświetlania reklam
- Kompaktowa i dyskretna konstrukcja z optyką o ultrakrótkim rzucie do ciasnych przestrzeni
- Twórz angażujące obrazy: projektory Full HD o przekątnej obrazu do 150 cali, 4100 lumenów i technologia 3LCD
- Niezawodność w działaniu bez serwisowania: projektor laserowy niewymagający nakładów konserwacyjnych z 5-letnią gwarancją
- Wszechstronne możliwości odtwarzania: treści można odtwarzać bezpośrednio z nośnika USB
- Łatwy montaż: możliwość obrotu w zakresie 360 stopni, w tym projekcja pionowa
Dane techniczne
| TCO Certified | Tak |
| Model | EB-775F |
| Projekcja | Ultrakrótkoogniskowa |
| Technologia wyświetlania | 3LCD |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Jasność | 4100 ANSI Lumenów |
| Kontrast dynamiczny | 2 500 000:1 |
| Współczynnik projekcji (min) | 0,25:1 |
| Współczynnik projekcji (max) | 0,35:1 |
| Zoom | Automatyczny (cyfrowy) |
| Minimalna przekątna obrazu | 60 '' |
| Maksymalna przekątna obrazu | 150 '' |
| Minimalna odległość ekranu | 0.4 m |
| Maksymalna odległość ekranu | 0.7 m |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Trwałość źródła światła | 20000 h |
| Trwałość źródła światła (ECO) | 30000 h |
| Audio | Tak |
| Komunikacja bezprzewodowa | Opcjonalna |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type B) |
| Gniazda we/wy | 1 x RS-232 (COM) |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 LAN |
| Gniazda we/wy | 2 x 15-pin D-Sub |
| Gniazda we/wy | 3 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x Audio out |
| Gniazda we/wy | 3 x Audio in |
| Gniazda we/wy | 1 x USB 2.0 |
| Poziom hałasu | 37 dB |
| Pobór mocy | 200 W |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Informacje o gwarancji | 60 miesięcy Klient zanosi do serwisu lub 12.000 h |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 133 x 356 x 395 mm |
| Waga | 5.9 kg |