Producenci
Epson Projektor EB-L630SU Short Throw LASER/WUXGA/6000L/2.5m:1/WLAN
Opis
EB-L630SU
Projektor laserowy EB-L630SU o krótkim rzucie i jasności 6000 lumenów jest idealny dla tych, którzy pragną wyświetlić duże obrazy w wąskich pomieszczeniach.
Firma Epson, będąca liderem na rynku technologii 3LCD, stale poszerza ofertę projektorów laserowych o wysokiej jasności, o bardziej kompaktowe rozwiązania z krótkim rzutem. EB-L630SU umożliwia efektywne, praktyczne i kreatywne zastosowania projektora, spełniając wymagania rynku edukacyjnego, korporacyjnego, a także muzeów i atrakcji turystycznych. Uzyskiwane jest to jednocześnie bez pogorszenia jakości obrazu czy wpływania na zakres przesunięcia obiektywu.
Dane techniczne
| Model | EB-L630SU |
| Projekcja | Krótkoogniskowa |
| Technologia wyświetlania | Laser |
| Technologia wyświetlania | 3LCD |
| Rozdzielczość | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Jasność | 6000 ANSI Lumenów |
| Kontrast dynamiczny | 2 500 000:1 |
| Obiektyw |
|
| Współczynnik projekcji (max) | 0,80:1 |
| Zoom | Automatyczny (cyfrowy) |
| Zoom | 1,35x |
| Minimalna przekątna obrazu | 50 '' |
| Maksymalna przekątna obrazu | 200 '' |
| Minimalna odległość ekranu | 0.9 m |
| Maksymalna odległość ekranu | 3.5 m |
| Proporcje obrazu | 16:10 |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Trwałość źródła światła | 20000 h |
| Trwałość źródła światła (ECO) | 30000 h |
| Audio | Tak |
| Komunikacja bezprzewodowa | Opcjonalna |
| Gniazda we/wy | 2 x USB 2.0 |
| Gniazda we/wy | 1 x RS-232 (COM) |
| Gniazda we/wy | 2 x Audio in |
| Gniazda we/wy | 2 x RJ-45 LAN |
| Gniazda we/wy | 2 x 15-pin D-Sub |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type B) |
| Gniazda we/wy | 3 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x Audio out |
| Poziom hałasu | 38 dB |
| Pobór mocy | 345 W |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 440 x 334 x 136 mm |
| Waga | 8.4 kg |