Producenci
Epson Projektor EB-L720U LASER/WUXGA/7000Lumen/2.5m:1/7.8kg
Opis
Projektor laserowy WUXGA EPSON EB-L720U
Wydajny projektor laserowy o wysokiej jasności z wszechstronnymi opcjami łączności EB-L720U to idealne rozwiązanie umożliwiające efektywną współpracę.
Kluczowe cechy:
- Wysoka jasność, skalowalny rozmiar: Zapewnia wyrazisty obraz o jasności 7000 lumenów i przekątnej do 500 cali
- Funkcje projektorów klasy premium: Rozdzielczość Full HD, obsługa 4K, edge blending (łączenie projekcji) i korekcja geometryczna
- Nieograniczona widoczność: Brak widocznych pikseli, odblasków, odcisków palców oraz ramki w środku
- Wsparcie zachowania dystansu społecznego: Możliwość skalowania projektora pozwala spełnić potrzeby dowolnej widowni
- Podłączenie i współpraca jednym kliknięciem: Współpraca z systemem do prezentacji bezprzewodowej ELPWP10
Dane techniczne
| Model | EB-L720U |
| Technologia wyświetlania | 3LCD |
| Rozdzielczość | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Jasność | 7000 ANSI Lumenów |
| Kontrast dynamiczny | 2 500 000:1 |
| Obiektyw |
|
| Współczynnik projekcji (min) | 1,35:1 |
| Współczynnik projekcji (max) | 2,20:1 |
| Zoom | 1,6x |
| Zoom | Manualny |
| Minimalna przekątna obrazu | 50 '' |
| Maksymalna przekątna obrazu | 500 '' |
| Proporcje obrazu | 16:10 |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Częstotliwość pionowa min. | 192 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 240 Hz |
| Trwałość źródła światła | 20000 h |
| Trwałość źródła światła (ECO) | 30000 h |
| Audio | Tak |
| Komunikacja bezprzewodowa | Opcjonalna |
| Gniazda we/wy | 3 x 3,5 mm minijack |
| Gniazda we/wy | 3 x 15-pin D-Sub |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 LAN |
| Gniazda we/wy | 2 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x USB 2.0 |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type B) |
| Gniazda we/wy | 1 x RS-232 (COM) |
| Poziom hałasu | 27 dB |
| Pobór mocy | 258 W |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 440 x 122 x 304 mm |
| Waga | 7.8 kg |
| TCO Certified | Tak |