Producenci
Epson Projektor EB-L730U 3LCD/LASER/WUXGA/7000L/2.5m:1/WLAN
Opis
EB-L730U
Projektor laserowy ze stałym obiektywem EB-L730U oferuje jasność na poziomie 7000 lumenów. Jest idealny do zastosowań w szkołach, firmach, sklepach i atrakcjach turystycznych.
Firma Epson, będąca liderem na rynku technologii 3LCD, stale poszerza ofertę projektorów laserowych o wysokiej jasności o jeszcze mniejsze i bardziej kompaktowe rozwiązania. Model EB-L730U umożliwia bardziej efektywne, praktyczne i kreatywne zastosowania projektora w wielu branżach.
- Jasność 7000 lumenów: wyraziste obrazy i jasne kolory, nawet w jasno oświetlonych pomieszczeniach
- Rozdzielczość WUXGA: ostry obraz w rozdzielczości Full HD (WUXGA) zapewnia doskonałą wyrazistość szczegółów
- Opcje łączności gotowe na przyszłe rozwiązania: obsługa wejść 4K, HDMI, HDBaseT, zintegrowane funkcje Wi-Fi i screen mirroring
- Prosta i elastyczna instalacja: lekka i kompaktowa konstrukcja z szerokim zakresem przesunięcia obiektywu (lens shift)
- Pomocny w zachowaniu dystansu społecznego: skalowalny obraz o przekątnej do 500 cali
Dane techniczne
| Model | EB-L730U |
| Projekcja | Długoogniskowa |
| Technologia wyświetlania | 3LCD |
| Technologia wyświetlania | Laser |
| Rozdzielczość | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Jasność | 7000 ANSI Lumenów |
| Kontrast dynamiczny | 2 500 000:1 |
| Obiektyw | Optyczny |
| Współczynnik projekcji (min) | 1,35:1 |
| Współczynnik projekcji (max) | 2,20:1 |
| Zoom | Manualny |
| Zoom | 1,6x |
| Minimalna przekątna obrazu | 50 '' |
| Maksymalna przekątna obrazu | 500 '' |
| Minimalna odległość ekranu | 1.4 m |
| Maksymalna odległość ekranu | 23.84 m |
| Proporcje obrazu | 16:10 |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Trwałość źródła światła | 20000 h |
| Trwałość źródła światła (ECO) | 30000 h |
| Audio | Tak |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 LAN |
| Gniazda we/wy | 2 x Audio in |
| Gniazda we/wy | 2 x 15-pin D-Sub |
| Gniazda we/wy | 1 x Audio out |
| Gniazda we/wy | 3 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 2 x USB 2.0 |
| Gniazda we/wy | 1 x mini USB (Type B) Serwisowe |
| Poziom hałasu | 38 dB |
| Pobór mocy | 345 W |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 440 x 339 x 136 mm |
| Waga | 8.4 kg |
| TCO Certified | Tak |