Producenci
Epson Projektor EH-LS650W 3LCD KD 4KUHD/3600L/2.5m:1/16:9
Opis
Dane techniczne
| Model | EH-LS650W |
| Projekcja | Ultrakrótkoogniskowa |
| Technologia wyświetlania | 3LCD |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Jasność | 3600 ANSI Lumenów |
| Kontrast dynamiczny | 2 500 000:1 |
| Współczynnik projekcji (min) | 0,25:1 |
| Współczynnik projekcji (max) | 0,62:1 |
| Zoom | Automatyczny (cyfrowy) |
| Minimalna przekątna obrazu | 60 '' |
| Maksymalna przekątna obrazu | 120 '' |
| Minimalna odległość ekranu | 0.4 m |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Trwałość źródła światła | 20000 h |
| Audio | Tak |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Gniazda we/wy | 2 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x SPDIF out |
| Gniazda we/wy | 3 x USB 2.0 |
| Gniazda we/wy | 1 x micro USB (Type B) Serwisowe |
| Poziom hałasu | 36 dB |
| Pobór mocy | 234 W |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Informacje o gwarancji | 60 miesięcy Carry in lub 12 000 h |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 153 x 467 x 400 mm |
| Waga | 7.4 kg |