Producenci
Epson Projektor KD EH-LS800W LSR AnTV 4KUHD/WiFi5/4000L/2.5m:1
Opis
Projektor KD EH-LS800W LSR AnTV 4KUHD/WiFi5/4000L/2.5m:1
Dane techniczne
| Model | EH-LS800W |
| Projekcja | Krótkoogniskowa |
| Technologia wyświetlania | 3LCD |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Jasność | 4000 ANSI Lumenów |
| Kontrast dynamiczny | 2 500 000:1 |
| Obiektyw |
|
| Współczynnik projekcji (min) | 0,28:1 |
| Współczynnik projekcji (max) | 0,54:1 |
| Zoom | 2,5x |
| Minimalna przekątna obrazu | 80 '' |
| Maksymalna przekątna obrazu | 150 '' |
| Minimalna odległość ekranu | 0.3 m |
| Maksymalna odległość ekranu | 0.5 m |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Trwałość źródła światła | 20000 h |
| Audio | Tak |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Gniazda we/wy | 3 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 3 x USB 2.0 |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Poziom hałasu | 32 dB |
| Pobór mocy | 350 W |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 695 x 341 x 156 mm |
| Waga | 12.3 kg |