Producenci
Epson Projektor kina domowego EH-TW6150 3LCD 4KUHD/2800L/35k:1/4.1kg
Opis
EH-TW6150 Projektor 4K PRO-UHD
Oglądaj filmy, sport i graj na dużym ekranie dzięki temu przystępnemu cenowo i kompaktowemu projektorowi do kina domowego, który pozwala wyświetlać wysokiej jakości obraz w rozdzielczości 4K PRO-UHD.
Zamień swój dom w centrum rozrywki, wykorzystując projektor 4K PRO-UHD z funkcjami obsługi gier. Wyraźne obrazy, głębokie czernie i płynny ruch oraz świetna łączność i łatwa konfiguracja sprawiają, że ten projektor to najlepszy wybór, jeśli chodzi o rozrywkę domową. Jego kompaktowa i zakrzywiona konstrukcja ułatwia dopasowanie go w domu.
Gaming na dużym ekranie
Ten projektor do kina domowego 4K PRO-UHD może wyświetlać duży obrazw Twoim domu z opóźnieniem mniejszym niż 20 ms i przękątnymi sięgającymi 500 cali. Może wyświetlać najbardziej nastrojowe obrazy dzięki szczegółowemu odwzorowaniu cieni i głębokiej czerni, zwiększyć jasność dzięki podbiciu ciemnych obszarów gamma, aby zapewnić jeszcze lepsze wrażenia podczas gier. Świetnie nadaje się na wieczorne granie ze znajomymi.
Prosta konfiguracja
Kompaktowy i lekki model EH-TW6150 można łatwo przemieszczać i ustawiać. Dodatkowo jest wyposażony w pionowe przesunięcie obiektywu, zoom x1,6 i korekcję geometrii obrazu, które umożliwiają łatwe ustawienie obrazu, oraz port HDMI 1.4.
Doświadcz żywych i realistycznych obrazów
Technologia 3LCD, opracowana przez firmę Epson, zapewnia generowanie wyjątkowo jasnych, a zarazem kolorowych obrazów dzięki jednakowemu natężeniu światła białego i kolorowego. Ten projektor 4K PRO-UHD zapewnia światło o mocy 2800 lumenów i współczynnik kontrastu 35 000:1 nawet w jasnych pomieszczeniach.
Ciesz się swoim kinem domowym nawet przez 15 lat
Dzięki zastosowaniu lamp o czasie eksploatacji do 10 000 godzin możesz codzienne oglądać filmy przez kolejnych 15 lat bez konieczności ich wymiany. Projektory firmy Epson są znane z niezawodności, dzięki której nie stracisz ani minuty z ulubionego filmu, gry lub programu.
Najważniejsze cechy:
- Magia dużego ekranu w Twoim domu Ulubione gry, filmy i wydarzenia sportowe na dużym ekranie w Twoim domu
- Prosta konfiguracja Zoom 1,6x, pozioma i pionowa korekcja geometrii obrazu
- Wyjątkowo trwałe rozwiązanie Do 15 lat rozrywki
- Przystępny cenowo, zaawansowany technologicznie projektor Korzystaj z możliwości projektora 4K PRO-UHD
- Wyjątkowo jasny obraz Jednakowo wysokie natężenie światła białego i barwnego: 2800 lumenów
Dane techniczne
| Model | EH-TW6150 |
| Technologia wyświetlania | 3LCD |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Jasność | 2800 ANSI Lumenów |
| Kontrast statyczny | 35 000:1 |
| Obiektyw | Odległość ogniskowa: 18,2 mm - 29,2 mm |
| Współczynnik projekcji (min) | 1,32:1 |
| Współczynnik projekcji (max) | 2,15:1 |
| Zoom | 1,26x |
| Zoom | 1,25x |
| Zoom | 1,41x |
| Zoom | 1,5x |
| Zoom | 1,55x |
| Zoom | 1,36x |
| Zoom | 1,4 x |
| Zoom | 1,62x |
| Zoom | 1,35x |
| Zoom | 1,1x |
| Zoom | 1,0x |
| Zoom | Automatyczny (cyfrowy) |
| Zoom | 1,2x |
| Zoom | 1,3x |
| Automatyczne ustawianie ostrości | Nie |
| Minimalna przekątna obrazu | 40 '' |
| Maksymalna przekątna obrazu | 500 '' |
| Minimalna odległość ekranu | 2.34 m |
| Maksymalna odległość ekranu | 3.81 m |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Trwałość źródła światła | 4500 h |
| Trwałość źródła światła (ECO) | 7500 h |
| Audio | Tak |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Gniazda we/wy | 1 x micro USB (Type B) Serwisowe |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 2 x USB 2.0 |
| Gniazda we/wy | 1 x Audio out |
| Poziom hałasu | 36 dB |
| Pobór mocy | 301 W |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Informacje o gwarancji |
|
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 333 x 275 x 131 mm |
| Waga | 4.1 kg |