Producenci
Epson Skaner ES-C320W A4/ADF20/30ppm/WLAN/1.8kg
Opis
ES-C320W Kompaktowy skaner z Wi-Fi
Kompaktowy skaner A4 klasy premium obsługujący wiele różnych dokumentów, o niewielkich wymiarach podczas użytkowania i o niskim poborze mocy.
Podajnik dokumentów z obrotem o 180 stopni umożliwia skanowanie papieru bez zwiększania wymiarów urządzenia. Po przełączeniu w tryb prostej ścieżki skanowania można skanować paszporty i broszury o grubości do 5 mm. Technologia ochrony papieru zachowuje oryginalne dokumenty w idealnym stanie. Urządzenie wykonane jest w 30% z tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu, natomiast mniejszy pobór mocy pozwala ograniczyć wpływ na środowisko.
Ultrakompaktowe urządzenie
Gdy skaner znajduje się w położeniu do skanowania z obrotem o 180 stopni, papier można skanować bez zwiększania wymiarów urządzenia, dzięki czemu doskonale sprawdza się on w miejscach o ograniczonej przestrzeni. Łączność Wi-Fi zapewnia elastyczność w zakresie lokalizacji urządzenia. Zgodność z systemami Windows i Mac, Chromebookami, Android Mopria, Apple Airprint i aplikacją SmartPanel firmy Epson.
Wszechstronne
Model ES-C320W jest niezwykle wszechstronny - umożliwia skanowanie zarówno kopert i kart PL, jak również długiego papieru i arkuszy w formacie A3 (zszywanych). Arkusz transportowy pozwala skanować paszporty i broszury o grubości nawet 5 mm. Model ES-C320W jest również wyposażony w szereg funkcji ulepszania obrazu, które pozwalają poprawić ostrość tekstu, skorygować zagięcia krawędzi, rozdarcia, cienie na obrzeżach i usunąć dziurki od dziurkacza.
Dwa w jednym
Selektor umożliwia łatwe przełączanie między trybem ścieżki prostej a trybem skanowania z obrotem o 180 stopni nawet podczas pracy, co umożliwia utworzenie pojedynczego pliku PDF. Gdy skaner znajduje się w trybie skanowania z obrotem o 180 stopni, papier można skanować bez zwiększania wymiarów urządzenia, dzięki czemu doskonale sprawdza się on w miejscach o ograniczonej przestrzeni. Dzięki temu idealnie sprawdza się wszędzie tam, gdzie ilość miejsca na biurku jest ograniczona.
Mniejszy wpływ na środowisko
Skaner jest wykonany w 30% z tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu. Ponadto jego pobór mocy w trybie gotowości wynosi jedynie 3,3 W oraz 1,0 W w trybie uśpienia, co zapewnia oszczędność energii.
Najważniejsze cechy:
- Ultrakompaktowe urządzenie - Najmniejsze wymiary, nawet podczas użytkowania
- Wszechstronne - Skanowanie paszportów, rachunków, faktur, kart i nie tylko
- Dwa w jednym - Dwie funkcje w jednym urządzeniu - przebieg skanowania z obrotem o 180 stopni i prosty przebieg
- Mniejszy wpływ na środowisko - Wyprodukowano nawet w 30% z tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu
Dane techniczne
| Typ skanera | szczelinowy |
| Zastosowanie | tekst (OCR) |
| Układ optyczny | Źródło światła: Technologia diodowa ReadyScan |
| Rozdzielczość optyczna | 600 DPI x 600 DPI (poziomo x pionowo) |
| Rozdzielczość interpolowana | 75, 100, 150, 200, 240, 300, 400, 600, 1200 DPI |
| Skanowane rozmiary | B6 |
| Skanowane rozmiary | Legal |
| Skanowane rozmiary | Wizytówki |
| Skanowane rozmiary | A5 |
| Skanowane rozmiary | Letter |
| Skanowane rozmiary | A6 |
| Skanowane rozmiary | Pocztówki |
| Skanowane rozmiary | A4 |
| Skanowane rozmiary | B5 |
| Skanowane rozmiary | Plastikowe karty |
| Podajnik dokumentów (ADF) | tak |
| Maksymalna szerokość oryginału | 215.9 mm |
| Maksymalna długość oryginału | 3048 mm |
| Szybkość skanowania | 30 str./min |
| Głębia kolorów |
|
| Głębia odcieni szarości |
|
| Interfejs | USB |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi Direct |
| Dołączone oprogramowanie |
|
| Wymiary | 296 x 104 x 125 mm |
| Waga | 1.8 kg |
| Zawartość zestawu |
|