Producenci
Epson Skaner Perfection V39II A4/4800dpi/USB2.0 Micro-AB
Opis
Skaner Perfection V39II
- Spadek gęstości kolorów RGB
- Automatyczny podział na obszary
- Poprawa tekstu
- Skanuj do magazynu w chmurze
- Skanuj do wybranych witryn udostępniających zdjęcia
- 4 przyciski wyboru (PDF, Wyślij, Kopiuj, Uruchom)
- Wbudowany stojak do pionowego skanowania
Dane techniczne
| Typ skanera | płaski |
| Zastosowanie | zdjęcia |
| Zastosowanie | tekst (OCR) |
| Układ optyczny | CIS (stykowy przetwornik obrazu) |
| Rozdzielczość optyczna | 4.800 DPI |
| Skanowane rozmiary | A4 |
| Podajnik dokumentów (ADF) | nie |
| Maksymalna szerokość oryginału | 216 mm |
| Maksymalna długość oryginału | 297 mm |
| Głębia kolorów |
|
| Interfejs | microUSB |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Przyciski funkcyjne |
|
| Dołączone oprogramowanie |
|
| Wymiary | 249 x 364 x 39 mm |
| Waga | 1.5 kg |
| Zawartość zestawu |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne |
|
| Pozostałe parametry |
|