Producenci
Epson Skaner WF DS-1630 A4/USB3/25ppm/ADF50/1200dpi
Opis
WorkForce DS-1630
Połączenie uniwersalnego skanera płaskiego z wygodą automatycznego podajnika dokumentów na 50 arkuszy umożliwia skanowanie różnego rodzaju nośników, takich jak książki, paszporty czy dokumenty zszyte lub delikatne, a jednocześnie szybkie i proste skanowanie dokumentów biurowych. Dzięki niewielkim rozmiarom można z łatwością umieścić urządzenie w każdym biurze, w tym również w miejscach dostępnych dla klientów.
Inteligentne funkcje
Technologia przetwarzania obrazu firmy Epson — funkcje inteligentnego dopasowania koloru i obrazu, takie jak przycinanie dokumentów, korekcja przekosów, usuwanie pustych stron i tła. Tryb długich dokumentów pozwala na jednostronne skanowanie ponad trzymetrowych dokumentów (3048 mm).
Usprawnij pracę w swoim biurze
Szybkość skanowania wynosi 25 str./min — to jeden z najszybszych skanerów w swojej klasie. Łączność USB 3.0 niweluje opóźnienia, nawet przy skanowaniu w wysokiej rozdzielczości 300 dpi. Skanowanie obu stron dokumentu dzięki funkcji dwustronnego skanowania zwiększa komfort użytkowania. Opcjonalny panel sieciowy pozwala utworzyć do 30 zadań i skanować bezpośrednio do serwerów, usług w chmurze oraz portalu Microsoft SharePoint. Do skanera dołączone jest oprogramowanie Epson z opcją Dual Image Output służące do wysyłania zeskanowanego raz dokumentu do dwóch różnych miejsc docelowych. Model DS-1630 umożliwia także proste skanowanie do folderów, wiadomości e-mail, kont online2 i innych miejsc za pomocą jednego naciśnięcia.
Dane techniczne
| Typ skanera | płaski |
| Zastosowanie | tekst (OCR) |
| Układ optyczny | Technologia diodowa ReadyScan |
| Rozdzielczość optyczna | 600 DPI x 600 DPI |
| Rozdzielczość interpolowana | 1200 x 1200 DPI |
| Skanowane rozmiary | A4 |
| Podajnik dokumentów (ADF) | tak |
| Maksymalna szerokość oryginału | 210 mm |
| Maksymalna długość oryginału | 3048 mm |
| Szybkość skanowania | - Monochromatyczny 25 Str./min. - Kolor: 25 Str./min. pomiar za pomocą Rozmiar: A4 , Rozdzielczość: 200 / 300 dpi |
| Interfejs | USB |
| Wymiary | 451 x 315 x 120 mm |
| Waga | 3.7 kg |
| Zawartość zestawu | - Urządzenie podstawowe |
| Pozostałe parametry | - Standardy elektryczne: Zgodność z normą Energy Star |