Producenci
Epson Skaner WF DS-790WN A4/ADF100/90ipm/1passDuplex
Opis
WorkForce DS-790WN
Skaner sieciowy klasy premium
Szybki skaner sieciowy z samodzielnymi funkcjami zapewniającymi wydajną digitalizację i dystrybucję dokumentów w środowiskach przeznaczonych dla wielu użytkowników.
Łatwy w obsłudze, szybki, automatyczny skaner sieciowy A4 z funkcją druku dwustronnego. Zapisywanie plików bezpośrednio w różnych miejscach docelowych bez konieczności podłączania urządzenia do komputera. Administratorzy systemu mogą zdalnie kontrolować urządzenie oraz konfigurować i uwierzytelniać konta użytkowników za pomocą LDAP. Ekran dotykowy o przekątnej 10,9 cm umożliwia konfigurację panelu sterowania w celu zwiększenia wydajności.
Zaawansowane uwierzytelnianie
Zapobieganie nieupoważnionemu dostępowi do skanera lub korzystaniu z nieupoważnionych funkcji za pomocą szeregu metod uwierzytelniania, w tym kart identyfikacyjnych (nie zawiera czytnika kart), danych logowania lub kodów PIN. Aby uzyskać zaawansowane opcje zabezpieczeń, należy korzystać z oprogramowania firmy Epson WebConfig i Document Capture Pro Server - Authentication Edition.
ScanWay - autonomiczne skanowanie
Skanowane dokumenty można przesyłać bezpośrednio do właściwego miejsca docelowego, korzystając z kolorowego ekranu dotykowego o przekątnej 10,9 cm, bez konieczności podłączania urządzenia do komputera. Skanowanie bezpośrednio do folderów sieciowych i w chmurze, adresów e-mail lub pamięci USB.
Łączność
Model DS-790WN oferuje wiele opcji połączeń, takich jak USB 3.0, Wi-Fi, Wi-Fi Direct i Gigabit Ethernet. Ponadto obsługuje wiele platform, w tym Windows, Mac OS, iOS, Android, Chromebook i Citrix. Skanuj z telefonu lub tabletu za pomocą aplikacji Epson Smart Panel.
Niezawodność
Dzięki wydajności dziennej do 7000 stron i wbudowanym czujnikom, które wykrywają zacięcie papieru, podwójne podanie arkusza oraz zabrudzenia na szybie, wszystkie dokumenty są bezpieczne i skanowane w najwyższej jakości.
Najważniejsze cechy:
- Zaawansowane funkcje uwierzytelniania Lokalna lub zdalna konfiguracja wielu kont użytkowników (obsługa LDAP)
- Autonomiczne skanowanie ScanWay Skanowanie bezpośrednio do sieci, chmury, poczty e-mail lub pamięci USB nie wymaga komputera
- Łączność USB 3.0, Wi-Fi, Wi-Fi Direct, Gigabit Ethernet
- Duża szybkość Skanuj obie strony jednocześnie do 45 str./min/90 obr./min za pomocą ADF na 100 arkuszy
- Duży wbudowany wyświetlacz Kolorowy ekran dotykowy o przekątnej 10,9 cm z możliwością tworzenia zestawów ustawień i układów
Dane techniczne
| Typ skanera | szczelinowy |
| Zastosowanie | tekst (OCR) |
| Zastosowanie | zdjęcia |
| Rozdzielczość optyczna | 600 DPI x 600 DPI |
| Skanowane rozmiary | A6 |
| Skanowane rozmiary | A5 |
| Skanowane rozmiary | A4 |
| Podajnik dokumentów (ADF) | tak |
| Maksymalna szerokość oryginału | 215.9 mm |
| Szybkość skanowania |
|
| Głębia kolorów |
|
| Głębia odcieni szarości |
|
| Interfejs | Ethernet 10/100/1000 |
| Interfejs | USB |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi Direct |
| Dołączone oprogramowanie |
|
| Wymiary | 296 x 212 x 217 mm |
| Waga | 3.7 kg |
| Zawartość zestawu |
|