Producenci
Epson Skaner WF DS-800WN A4/ADF100/100ipm/(W)GLAN/USB3.2
Opis
Sieciowy skaner biznesowy
- Otwarta platforma - Pełna integracja z oprogramowaniem ISV lub Epson
- Duża szybkość - 50 str./min/100 obr./min, 8000 stron dziennego cyklu pracy
- Łączność sieciowa - USB 3.2 Gen1, Wi-Fi, Wi-Fi Direct, LAN
- Łatwa obsługa - Konfigurowalny ekran dotykowy LCD, skanowanie bezpośrednie bez komputera
- Wydajność - Niski pobór mocy
Otwarta platforma
DS-800WN oferuje otwartą platformę internetową, która umożliwia bezproblemową integrację z oprogramowaniem Epson lub oprogramowaniem innych firm. Oznacza to, że firmy mogą dostosować swoje systemy i zintegrować skaner z istniejącą infrastrukturą, procesami biznesowymi i przepływami pracy.
Łączność sieciowa
Zintegrowana łączność sieciowa oznacza, że skaner może być współdzielony przez wielu użytkowników, a każdy z nich może tworzyć własne ustawienia. Ponadto ekran dotykowy LCD umożliwia użytkownikowi bezpośrednią obsługę skanera bez użycia komputera.
Duża szybkość
DS-800WN szybko i bezpiecznie przetwarza i digitalizuje dużą liczbę dokumentów. Szybkość skanowania 50 str./min z prędkością 100 obr./min, codzienny cykl pracy wynoszący 8000 stron oraz opcjonalna papierowa płyta wyrównująca sprawiają, że jest to idealny skaner dla wielu branż: od administracji państwowej, służby zdrowia i sądów po finanse, księgowość i edukację.
Wydajność
Zbudowany z myślą o wydajności model DS-800WN zapewnia niski pobór mocy - zarówno w trybie bezczynności, jak i w trakcie pracy. Jest również wykonany w 30% z tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu (z wyrzuconych produktów IT).
Dane techniczne
| Typ skanera | szczelinowy |
| Zastosowanie | tekst (OCR) |
| Układ optyczny | Technologia diodowa ReadyScan |
| Rozdzielczość optyczna | 600 DPI x 600 DPI |
| Skanowane rozmiary | A3 (złożenie/igłowanie) |
| Skanowane rozmiary | B6 |
| Skanowane rozmiary | A5 |
| Skanowane rozmiary | Letter |
| Skanowane rozmiary | Legal |
| Skanowane rozmiary | B4 |
| Skanowane rozmiary | B5 |
| Skanowane rozmiary | A6 |
| Skanowane rozmiary | Koperty |
| Skanowane rozmiary | Wizytówki |
| Skanowane rozmiary | A4 |
| Skanowane rozmiary | Plastikowe karty |
| Podajnik dokumentów (ADF) | tak |
| Maksymalna szerokość oryginału | 215.9 mm |
| Maksymalna długość oryginału | 6096 mm |
| Szybkość skanowania |
|
| Głębia kolorów |
|
| Głębia odcieni szarości |
|
| Interfejs | USB |
| Interfejs | Ethernet 10/100/1000 |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi Direct |
| Wymiary | 296 x 212 x 217 mm |
| Waga | 3.7 kg |