Producenci
Epson Skaner WF DS-970 A4 / A3(igłowanie) ADF100/170ipm/USB3.0
Opis
Skaner WF DS-970 A4 / A3(igłowanie) ADF100/170ipm/USB3.0
Dane techniczne
| Typ skanera | szczelinowy |
| Zastosowanie | tekst (OCR) |
| Układ optyczny | CIS (stykowy przetwornik obrazu) |
| Rozdzielczość optyczna | 600 DPI x 600 dpi |
| Skanowane rozmiary | A5 |
| Skanowane rozmiary | A4 |
| Skanowane rozmiary | A6 |
| Skanowane rozmiary | A3 (złożenie/igłowanie) |
| Podajnik dokumentów (ADF) | tak |
| Maksymalna długość oryginału | 6096 mm |
| Szybkość skanowania |
|
| Głębia kolorów |
|
| Głębia odcieni szarości |
|
| Interfejs | USB |
| Dołączone oprogramowanie |
|
| Wymiary | 296 x 169 x 167 mm |
| Waga | 3.6 kg |
| Zawartość zestawu |
|
| Pozostałe parametry |
|