Producenci
Epson Skaner WF ES-580W A4/ADF100/35ppm/USB3/WLAN
Opis
Skaner EPSON WorkForce ES-580W
Utrzymaj porządek w firmie dzięki szybkiemu skanerowi A4 z automatycznym dupleksem i automatycznym podawaniem arkuszy. Korzystając z dużego ekranu o przekątnej 10,9 cm i Wi-Fi, możesz zapisywać dokumenty bezpośrednio. Pracuj szybko i inteligentnie dzięki konfigurowalnym ustawieniom.
Kluczowe cechy:
- Skanowanie bezprzewodowe: skanowanie bezpośrednio do chmury, folderów sieciowych i poczty e-mail bez komputera
- Intuicyjne oprogramowanie Epson ScanSmart dla komputerów PC i Mac: łatwe przeglądanie, OCR i przesyłanie
- Wydajne: skanowanie do 35 str./min / 70 obr./min., przechwytywanie obu stron w jednym przebiegu
- Inteligentne: automatyczne przycinanie, korekta pochylenia, usuwanie pustych stron i tła
- Panel sterowania: łatwy w obsłudze kolorowy ekran dotykowy LCD o przekątnej 10,9 cm
Dane techniczne
| Typ skanera | szczelinowy |
| Zastosowanie | tekst (OCR) |
| Zastosowanie | zdjęcia |
| Rozdzielczość optyczna | 600 x 600 dpi |
| Skanowane rozmiary | A4 |
| Skanowane rozmiary | Negatywy |
| Skanowane rozmiary | A6 |
| Skanowane rozmiary | A5 |
| Podajnik dokumentów (ADF) | tak |
| Maksymalna szerokość oryginału | 215.9 mm |
| Maksymalna długość oryginału | 6096 mm |
| Szybkość skanowania | 35 stron / min. |
| Interfejs | USB |
| Dołączone oprogramowanie | Epson ScanSmart |
| Wymiary | 296 x 169 x 167 mm |
| Waga | 3.7 kg |
| Zawartość zestawu |
|