Producenci
Epson Skaner WorkForce ES-500WII A4/ADF100/35ppm/USB3/WLAN
Opis
WorkForce ES-500WII
Utrzymuj porządek w swojej firmie za sprawą tego szybkiego skanera A4 z funkcją automatycznego skanowania dwustronnego i automatycznym podajnikiem papieru. Skanuj z komputerów PC i Mac, smartfonów i innych urządzeń z dowolnego pomieszczenia dzięki łączności bezprzewodowej i łączności USB 3.0.
Kluczowe cechy:
- Skanowanie bezprzewodowe: Skanowanie do smartfonów, tabletów, komputerów PC lub Mac
- Intuicyjne oprogramowanie: Podgląd, wysyłanie wiadomości e-mail, przesyłanie i tworzenie edytowalnych plików
- Wydajność: Skanuj do 35 str./min i 70 obr./min1, zapisując obie strony w jednym przebiegu.
- Inteligentne rozwiązanie: Automatyczne kadrowanie, usuwanie pustych stron oraz tła
- Wszechstronność: Skanowanie dokumentów od rozmiaru wizytówki do formatu A4 o grubości od 27 do 413 g/m2
Dane techniczne
| Typ skanera | szczelinowy |
| Zastosowanie | tekst (OCR) |
| Układ optyczny | Technologia diodowa ReadyScan |
| Rozdzielczość optyczna | 600 DPI x 600 DPI |
| Skanowane rozmiary | A6 |
| Skanowane rozmiary | A4 |
| Skanowane rozmiary | A5 |
| Podajnik dokumentów (ADF) | tak |
| Maksymalna szerokość oryginału | 215.9 mm |
| Maksymalna długość oryginału | 6.069 mm |
| Szybkość skanowania | Monochromatyczny 35 Str./min. Kolor: 35 Str./min. pomiar za pomocą Rozmiar: A4 , Rozdzielczość: 300 dpi |
| Głębia kolorów |
|
| Interfejs | USB |
| Dołączone oprogramowanie | Epson ScanSmart |
| Wymiary | 296 x 169 x 176 mm |
| Waga | 3.7 kg |
| Zawartość zestawu |
|