Producenci
Epson Skaner graficzny 13000XL PRO A3/TPUmodul/2400x4800DPI
Opis
Skaner do klisz i grafiki A3
- Skaner graficzny A3 Skanowanie do formatu A3 z profesjonalnymi rezultatami
- Najwyższa jakość Rozdzielczość 2400 x 4800 dpi
- Wysoka precyzja Technologia Micro Step Drive
- Zaawansowane oprogramowanie Epson Scan 2 i SilverFast 9
- Moduł do skanowania przezroczystych podłoży w zestawie Moduł do skanowania klisz i slajdów
Wyjątkowo precyzyjne odwzorowanie obrazu ze skanera
Skaner Expression 13000XL Pro jest wyposażony w rozwiązania technologiczne najwyższej klasy, które pozwalają użytkownikom uzyskać obrazy o wysokiej jakości nawet w formacie A3. Łatwe w obsłudze oprogramowanie Epson Scan 2 pozwala zoptymalizować wyniki skanowania w trybie automatycznym lub profesjonalnym.
Dzięki maksymalnej gęstości optycznej 3,8 D i 48-bitowej głębi kolorów skaner zapewnia ostre i precyzyjne skany nawet w zacienionych obszarach. Rozdzielczość 2400 x 4800 dpi i technologia Micro Step Drive pozwalają uchwycić najdrobniejsze szczegóły z wyjątkową wyrazistością.
Łatwe ulepszanie skanowanych obrazów
Skaner Expression 13000XL Pro jest dostarczany wraz z kompleksowym pakietem oprogramowania i technologii obrazowania, które umożliwiają łatwe i skuteczne wykonywanie szerokiego zakresu zadań. Aplikacja Epson Scan umożliwia redukcję kurzu i ziarnistości w celu wygładzenia obrazów, natomiast funkcje przetwarzania obrazu SilverFast Ai 9 pozwalają uzyskać jeszcze lepsze odwzorowanie.
Skanowanie szerokiej gamy podłoży, w tym negatywów
Użytkownicy mogą skanować nawet przezroczyste podłoża, takie jak pozytywy lub negatywy i slajdy z profesjonalnymi rezultatami dzięki opcjonalnemu modułowi do skanowania przezroczystych podłoży.
Dane techniczne
| Typ skanera | płaski |
| Zastosowanie | slajdy i negatywy |
| Zastosowanie | zdjęcia |
| Układ optyczny | Źródło światła: technologia diodowa ReadyScan |
| Rozdzielczość optyczna | 2.400 DPI x 4.800 DPI |
| Skanowane rozmiary | A4 |
| Skanowane rozmiary | Slajdy |
| Skanowane rozmiary | B5 |
| Skanowane rozmiary | Negatywy |
| Skanowane rozmiary | A3 |
| Skanowane rozmiary | A5 |
| Podajnik dokumentów (ADF) | nie |
| Maksymalna szerokość oryginału | 310 mm |
| Maksymalna długość oryginału | 437 mm |
| Szybkość skanowania | Monochromatyczny 12 s/stronę, Kolor: 12 s/stronę pomiar za pomocą Rozmiar: A3 , Rozdzielczość: 300 dpi |
| Głębia kolorów |
|
| Głębia odcieni szarości |
|
| Interfejs | USB |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Dołączone oprogramowanie |
|
| Wymiary | 656 x 460 x 292 mm |
| Waga | 20.5 kg |
| Zawartość zestawu |
|