Producenci
Epson Skaner szczelinowy foto FF-680W A4+/ADF100/45PPM/WiFi/2S-1P
Opis
Skaner szczelinowy foto FF-680W A4+/ADF100/45PPM/WiFi/2S-1P
Dane techniczne
| Typ skanera | szczelinowy |
| Zastosowanie | zdjęcia |
| Zastosowanie | tekst (OCR) |
| Układ optyczny | CIS (Contact Image Sensor) |
| Rozdzielczość optyczna | 600 DPI x 600 DPI |
| Skanowane rozmiary | A4 |
| Podajnik dokumentów (ADF) | tak |
| Maksymalna szerokość oryginału | 216 mm |
| Maksymalna długość oryginału | 910 mm |
| Szybkość skanowania | 45 stron/min |
| Interfejs | USB |
| WiFi | Tak |
| Wymiary | 296 x 169 x 176 mm |
| Waga | 3.7 kg |