Producenci
Epson Urządzenie wielofunkcyjne EcoTank L3270 ITS color A4/33ppm/USB/WiFi/3pl/3.9kg/cz.panel
Opis
Dane techniczne
| Model | EcoTank L3270 |
| Obszar zastosowań | Dom |
| Obszar zastosowań | Biuro |
| Funkcje urządzenia | Skaner |
| Funkcje urządzenia | Kopiarka |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Rodzaj druku | Atramentowy |
| Format | A4 |
| Druk w kolorze | Tak |
| Parametry skanowania |
|
| Rozdzielczość druku | 5760 x 1440 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 33 str/min |
| Maks. prędkość druku w kolorze | 15 str/min |
| Druk Photo | Tak |
| Druk dwustronny | Ręczny |
| Język drukarki | ESC/P-R |
| Rodzaj nośnika | Papier fotograficzny |
| Rodzaj nośnika | Papier |
| Gramatura papieru (min.) | 64 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 300 g/m² |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne |
|
| Wydajność mat. eksploatacyjnych |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2008 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2012 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows XP |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2016 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Vista |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2003 |
| PictBridge | Nie |
| Ethernet | Nie |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi Direct |
| Złącza | 1 x USB |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 179 mm |
| Szerokość | 375 mm |
| Głębokość | 347 mm |
| Waga | 3.9 kg |