Producenci
Epson Urządzenie wielofunkcyjne EcoTank L5590 color/A4/33ppm/4in1/WiFi+D/ADF30
Opis
EcoTank L5590
Korzystaj w wygodny sposób z drukowania bezprzewodowego, w wysokiej jakości, przy bardzo niskich kosztach druku dzięki wielofunkcyjnej drukarce atramentowej z faksem. Jest ona idealna do domu i małego biura o dużych potrzebach druku.
Oszczędzaj do 90% na kosztach druku dzięki drukarkom Epson EcoTank bez kartridżów. Zintegrowane pojemniki na atrament są łatwe do napełniania dzięki specjalnie zaprojektowanym butelkom z atramentem. Brak kartridżów do wymiany, jak również różnorodnym opcjom łączności oraz funkcji faksowania jest to idealna drukarka dla wszystkich wymagających wysokiej jakości druku przy nieprawdopodobnie niskim koszcie wydruku strony.
Pożegnaj kartridże
Drukarka EcoTank zapewnia bezproblemowe drukowanie w domu. Pojemniki na atrament o dużej pojemności można uzupełniać bez bałaganu, a butelki z blokadą zaprojektowano tak, aby kolory nie zostały pomieszane.
Nieustanne oszczędzanie
Ta ekonomiczna drukarka pozwala zaoszczędzić do 90% na kosztach druku i zawiera w zestawie atrament wystarczający nawet na 3 lata. Jeden zestaw butelek z atramentem umożliwia wydrukowanie do 4300 stron w trybie czarno-białym i oraz 7300 stron w kolorze, co odpowiada 66 kartridżom z atramentem!
Aplikacja Epson Smart Panel
Ta prosta w obsłudze aplikacja pozwoli Ci w pełni kontrolować drukarkę z poziomu telefonu lub tabletu. Drukuj, kopiuj i skanuj dokumenty oraz zdjęcia, konfiguruj i monitoruj i rozwiązuj problemy z poziomu telefonu lub tabletu.
Duże możliwości
Kolorowy wyświetlacz LCD o przekątnej 3,7 cm, automatyczny podajnik dokumentów na 30 arkuszy, faks, tylny podajnik papieru na 100 arkuszy oraz szybkość drukowania do 33 stron na minutę ułatwiają wykonywanie różnych zadań.
Nowoczesna i wszechstronna
Dzięki kompaktowej konstrukcji, obsłudze Apple AirPrint oraz pełnej łączności Wi-Fi, Wi-Fi Direct i Ethernet można z łatwością połączyć drukarkę z istniejącą siecią domową lub biurową i drukować z telefonów komórkowych, tabletów i laptopów.
Technologia niewymagająca użycia ciepła
Dzięki technologii PrecisionCore niewymagającej użycia ciepła możesz cieszyć się mniejszym zużyciem energii i mniejszym zapotrzebowaniem na części zamienne. Głowica jest integralną częścią drukarki, dlatego też jej konfiguracja jest bezproblemowa.
Najważniejsze cechy:
- Drukarka wielofunkcyjna A4 z automatycznym podajnikiem dokumentów i faksem - Drukowanie, kopiowanie, skanowanie i faksowanie
- Wyjątkowo niski koszt drukowania - Oszczędzaj na kosztach druku do 90%
- Do 66 kartridżów w jednym zestawie atramentów - Drukowanie do 4300 stron w trybie czarno-białym i 7300 stron w trybie kolorowym
- Bezproblemowy system stałego zasilania w atrament - Uzupełnianie atramentu bez bałaganu dzięki butelkom z blokadą i umieszczonym z przodu zbiornikom
- Aplikacja Epson Smart Panel - Konfiguracja, monitorowanie, drukowanie, skanowanie i nie tylko z urządzenia inteligentnego
Dane techniczne
| Model | EcoTank L5590 |
| Obszar zastosowań | Dom |
| Obszar zastosowań | Biuro |
| Funkcje urządzenia | Faks |
| Funkcje urządzenia | Kopiarka |
| Funkcje urządzenia | Skaner |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Rodzaj druku | Atramentowy |
| Format | A6 |
| Format | 90 x 130 mm |
| Format | No. 10 104 x 239,4 mm |
| Format | B6 |
| Format | B5 |
| Format | DL 110 x 220 mm |
| Format | A5 |
| Format | 100 x 150 mm |
| Format | A4 |
| Format | 130 x 180 mm |
| Format | C6 114 x 162 mm |
| Druk w kolorze | Tak |
| Parametry skanowania |
|
| Parametry faksowania |
|
| Rozdzielczość druku | 4800 x 1200 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 33 str/min |
| Maks. prędkość druku w kolorze | 20 str/min |
| Druk Photo | Tak |
| Druk dwustronny | Brak |
| Podajnik papieru |
|
| Rodzaj nośnika | Papier fotograficzny |
| Rodzaj nośnika | Papier |
| Rodzaj nośnika | Koperty |
| Gramatura papieru (min.) | 64 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 300 g/m² |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Vista |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2003 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2012 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2016 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows XP |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |
| PictBridge | Nie |
| Ethernet | Tak |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi Direct |
| Złącza | 1 x USB |
| Złącza | RJ-45 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Informacje o gwarancji | 12 miesięcy Klient zanosi do serwisu, 50.000 stron |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 237 mm |
| Szerokość | 375 mm |
| Głębokość | 347 mm |
| Waga | 5.2 kg |