Producenci
Epson Urządzenie wielofunkcyjne ITS M2170 mono/A4/USB/39ppm/GDI/2.8pl
Opis
Dane techniczne
| Model | EcoTank M2170 |
| Obszar zastosowań | Grupy robocze |
| Obszar zastosowań | Dom |
| Obszar zastosowań | Biuro |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Funkcje urządzenia | Kopiarka |
| Funkcje urządzenia | Skaner |
| Rodzaj druku | Atramentowy |
| Format | A4 |
| Druk w kolorze | Nie |
| Parametry skanowania |
|
| Rozdzielczość druku | 2400 x 1200 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 39 str/min |
| Druk Photo | Nie |
| Druk dwustronny | Automatyczny |
| Język drukarki | GDI |
| Podajnik papieru | 250 arkuszy w standardzie |
| Rodzaj nośnika | Papier |
| Gramatura papieru (min.) | 64 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 256 g/m² |
| Wydajność mat. eksploatacyjnych | 11000 str. |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows XP |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2016 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Vista |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2003 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2012 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2008 |
| PictBridge | Nie |
| Ethernet | 10/100 Mb/s |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi Direct |
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Złącza | RJ-45 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Biały |
| Wysokość | 302 mm |
| Szerokość | 375 mm |
| Głębokość | 347 mm |
| Waga | 6.4 kg |
| Pozostałe parametry |
|