Producenci
Epson Urządzenie wielofunkcyjne L3210 ITS kolor A4/33ppm/USB/3pl/BLPR/czarne
Opis
Urządzenie wielofunkcyjne Ecotank L3210 ITS kolor A4/33ppm/USB/3pl/BLPR/czarne
- Technologia druku Micro Piezo, szybkość drukowania: czerń10/ kolor 5 (ISO)
- Zmienna wielkość kropli 3 pikolitry,
- 4-kolorowy system ciągłego atramentu Epson Dye
- Drukowanie bez obramowania
Dane techniczne
| Model | MFP L3210 ITS |
| Obszar zastosowań | Dom |
| Obszar zastosowań | Biuro |
| Obszar zastosowań | Grupy robocze |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Funkcje urządzenia | Skaner |
| Funkcje urządzenia | Kopiarka |
| Rodzaj druku | Atramentowy |
| Format | A6 |
| Format | C6 114 x 162 mm |
| Format | 100 x 150 mm |
| Format | A4 |
| Format | 130 x 180 mm |
| Format | B5 |
| Format | DL 110 x 220 mm |
| Format | No. 10 104 x 239,4 mm |
| Format | A5 |
| Druk w kolorze | Tak |
| Parametry skanowania |
|
| Rozdzielczość druku | 5760 x 1440 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 33 str/min |
| Maks. prędkość druku w kolorze | 15 str/min |
| Druk Photo | Tak |
| Druk dwustronny | Brak |
| Obciążenie miesięczne | 2500 arkuszy/miesiąc |
| Język drukarki | AFP |
| Podajnik papieru | 1 podajnik: 100 arkuszy w standardzie, 100 arkuszy maksymalnie, 20 arkuszy fotograficznych |
| Odbiornik papieru | 30 arkuszy |
| Rodzaj nośnika | Papier fotograficzny |
| Rodzaj nośnika | Papier |
| Gramatura papieru (maks.) | 200 g/m² |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows |
| PictBridge | Nie |
| Ethernet | Nie |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 1 x USB |
| Akcesoria w zestawie | 4 oddzielne butelki 65 ml z atramentem (czarny, błękitny, żółty, purpurowy), urządzenie podstawowe, kabel zasilający, instrukcja montażu, oprogramowanie (CD), karta gwarancyjna |
| Informacje o gwarancji | 12 miesięcy , 30000 stron |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 375 mm |
| Szerokość | 347 mm |
| Głębokość | 179 mm |
| Waga | 3.9 kg |