Producenci
Epson Urządzenie wielofunkcyjne L3550 ITS kolor A4/33ppm/WiFi/3.3pl/4.1kg
Opis
EcoTank L3550
Korzystaj z druku mobilnego przy bardzo niskich kosztach druku dzięki wielofunkcyjnej drukarce atramentowej, idealnej do nowoczesnego domu.
Oszczędzaj do 90% na kosztach druku dzięki drukarkom Epson EcoTank bez kartridżów. Zintegrowane pojemniki na atrament są łatwe do napełniania dzięki specjalnie zaprojektowanym butelkom z atramentem. Ze względu na brak kartridżów do wymiany i różnorodnych opcji łączności jest to idealna drukarka dla wszystkich osób wymagających wysokiej jakości druku przy nieprawdopodobnie niskim koszcie wydruku strony.
Pożegnaj kartridże
Drukarka EcoTank zapewnia bezproblemowe drukowanie w domu. Pojemniki na atrament o dużej pojemności można uzupełniać bez bałaganu, a butelki z blokadą zaprojektowano tak, aby kolory nie zostały pomieszane.
Nieustanne oszczędzanie
Ta ekonomiczna drukarka pozwala zaoszczędzić do 90% na kosztach druku i zawiera w zestawie atrament wystarczający nawet na 3 lata. Jeden zestaw butelek z atramentem umożliwia wydrukowanie do 4300 stron w trybie czarno-białym oraz 7300 stron w kolorze, co odpowiada 66 kartridżom z atramentem!
Aplikacja Epson Smart Panel
Ta prosta w obsłudze aplikacja pozwoli Ci w pełni kontrolować drukarkę z poziomu telefonu lub tabletu. Możesz drukować, kopiować i skanować dokumenty i zdjęcia, konfigurować, monitorować i rozwiązywać problemy z drukarką - daj upust swojej kreatywności dzięki szerokiej gamie artystycznych wzorów.
Duże możliwości
Tylny podajnik papieru na 100 arkuszy, drukowanie zdjęć bez marginesów (do formatu 10 x 15 cm) i szybkość drukowania do 15 stron na minutę ułatwiają wykonywanie różnych zadań.
Nowoczesna i wszechstronna
Dzięki kompaktowej konstrukcji, obsłudze Apple AirPrint oraz pełnej łączności Wi-Fi i Wi-Fi Direct możesz z łatwością połączyć drukarkę z istniejącą siecią domową i drukować z telefonów komórkowych, tabletów i laptopów.
Technologia niewymagająca użycia ciepła
Dzięki technologii PrecisionCore niewymagającej użycia ciepła możesz cieszyć się mniejszym zużyciem energii i mniejszym zapotrzebowaniem na części zamienne. Głowica jest integralną częścią drukarki, dlatego też jej konfiguracja jest
bezproblemowa.
Dane techniczne
| Model | EcoTank L3550 |
| Obszar zastosowań | Dom |
| Obszar zastosowań | Biuro |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Funkcje urządzenia | Kopiarka |
| Funkcje urządzenia | Skaner |
| Rodzaj druku | Atramentowy |
| Format | A4 |
| Druk w kolorze | Tak |
| Parametry skanowania |
|
| Rozdzielczość druku | 4800 x 1200 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 33 str/min |
| Maks. prędkość druku w kolorze | 20 str/min |
| Druk Photo | Tak |
| Druk dwustronny | Ręczny |
| Podajnik papieru | 100 arkuszy |
| Rodzaj nośnika | Koperty |
| Rodzaj nośnika | Papier |
| Rodzaj nośnika | Papier fotograficzny |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne | Eco Tank 103 |
| Wydajność mat. eksploatacyjnych |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows XP |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Vista |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2003 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2016 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2012 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2008 |
| PictBridge | Nie |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi Direct |
| Złącza | 1 x USB |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Informacje o gwarancji | 12 miesięcy - Klient zanosi do serwisu, 50 000 stron |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 179 mm |
| Szerokość | 375 mm |
| Głębokość | 347 mm |
| Waga | 4.1 kg |
| Pozostałe parametry | Usługi drukowania mobilnego i w chmurze: Apple AirPrint, Epson Smart Panel App, Epson Connect (Email Print, Remote Print Driver) |