Producenci
Epson Urządzenie wielofunkcyjne MFP ITS L8180 A3+(druk) (W)LAN/1.5pl/6-ink/CDPrn
Opis
Urządzenie wielofunkcyjne MFP ITS L8180 A3+(druk) (W)LAN/1.5pl/6-ink/CDPrn
Atramentowa drukarka fotograficzna A3 Mfp 28/28 (13/10 ISO) str./min / 20s / 10 * 15 zdjęć / 5760 * 1440 dpi / 100 arkuszy podajnik / WINDOWS / MAC drukowanie CD / DVD / USB2.0, ETHERNET, WIFI, WIFI DIRECT, /
- SKANER (1200 * 2400dpi)
- zmienna wielkość kropli 1/5 pikoltera
- kolorowy ekran dotykowy 6,8 cm
- gniazdo kart pamięci SD
- Drukowanie bez obramowania,
- drukowanie na płytach CD / DVD,
- wygodny podajnik papieru
- Materiały eksploatacyjne: 6-kolorowy system atramentów Epson T07C1 - 70 ml Bk, T07D1,2,3,4 , 5-70 ml PhBk, C, M, Y, G, C9345 Mk Box
1 rok gwarancji lub 50000 stron
Dane techniczne
| Model | MFP ITS L8180 |
| Obszar zastosowań | Dom |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Funkcje urządzenia | Skaner |
| Funkcje urządzenia | Kopiarka |
| Rodzaj druku | Atramentowy |
| Format | B5 |
| Format | 102 x 152 mm (4" x 6") |
| Format | A4 |
| Format | A5 |
| Format | 130 x 180 mm |
| Format | A3 |
| Format | A3+ |
| Format | 130 x 130 mm |
| Druk w kolorze | Tak |
| Parametry skanowania | Płaski
|
| Rozdzielczość druku | 5760 x 1440 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 13 str/min |
| Maks. prędkość druku w kolorze | 10 str/min |
| Druk Photo | Tak |
| Druk dwustronny | Ręczny |
| Język drukarki | Epson |
| Podajnik papieru |
|
| Odbiornik papieru | tacka na 50 arkuszy |
| Rodzaj nośnika | Papier |
| Rodzaj nośnika | Płyty CD/DVD |
| Gramatura papieru (min.) | 64 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 105 g/m² |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | iOS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Chrome OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Android |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8.1 |
| Wymagania sprzętowe | Podstawowe złącza
Łączność bezprzewodowa Wifi Direct, Apple Airprint, Google Cloud Print, Email Print, Epson Connect, aplikacja Epson Smart Panel |
| PictBridge | Nie |
| Ethernet | 10/100 Mb/s |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Złącza | 1 x USB |
| Złącza | microSD |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 169 mm |
| Szerokość | 523 mm |
| Głębokość | 379 mm |
| Waga | 11.1 kg |