Producenci
Epson Urządzenie wielofunkcyjne MFP L3211 ITS kolor A4/33ppm/USB/3pl/BLPR/niebieski panel
Opis
Urządzenie wielofunkcyjne MFP L3211 ITS kolor A4/33ppm/USB/3pl/BLPR/niebieski panel
Dane techniczne
| Model | MFP L3211 |
| Obszar zastosowań | Grupy robocze |
| Obszar zastosowań | Dom |
| Obszar zastosowań | Biuro |
| Funkcje urządzenia | Kopiarka |
| Funkcje urządzenia | Skaner |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Rodzaj druku | Atramentowy |
| Format | C6 114 x 162 mm |
| Format | A6 |
| Format | B6 |
| Format | A5 |
| Format | DL 110 x 220 mm |
| Format | 102 x 152 mm (4" x 6") |
| Format | A4 |
| Druk w kolorze | Tak |
| Parametry skanowania | DPI 2400, płaski skaner |
| Rozdzielczość druku | 5760 x 1440 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 33 str/min |
| Maks. prędkość druku w kolorze | 10 str/min |
| Druk Photo | Tak |
| Druk dwustronny | Ręczny |
| Obciążenie miesięczne | 2500 arkuszy/miesiąc |
| Język drukarki | AFP |
| Podajnik papieru | 1 podajnik |
| Rodzaj nośnika | Papier fotograficzny |
| Rodzaj nośnika | Papier |
| Gramatura papieru (maks.) | 200 g/m² |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows |
| PictBridge | Nie |
| Ethernet | Nie |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 1 x USB |
| Złącza | microSD |
| Informacje o gwarancji | 12 miesięcy |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 179 mm |
| Szerokość | 375 mm |
| Głębokość | 347 mm |
| Waga | 3.9 kg |