Producenci
Epson Urządzenie wielofunkcyjne MFP L6276 ITS A4/33ppm/WiFi-d/LAN/duplex/ADF30 Białe
Opis
EcoTank L6276. Pożegnaj kartridże
Ciesz się dwustronnym drukowaniem przy bardzo niskich kosztach za sprawą tej szybkiej wielofunkcyjnej drukarki atramentowej z ADF, która idealnie sprawdza się w zapracowanych domach i małych biurach.
Oszczędzaj do 90% na kosztach druku1 dzięki drukarkom EcoTank bez kartridży firmy Epson. Wbudowane pojemniki na atrament są łatwe do napełniania dzięki specjalnie zaprojektowanym, wysoce wydajnym butelkom z atramentem. Ze względu na brak kartridży do wymiany, różnorodne opcje łączności i automatyczny podajnik dokumentów jest to idealna drukarka dla wszystkich osób wymagających wysokiej jakości druku przy nieprawdopodobnie niskim koszcie wydruku strony.
Pożegnaj kartridże
Bezproblemowe drukowanie w domu i małym biurze pojemniki na atrament o dużej pojemności można uzupełniać bez bałaganu, a butelki z blokadą zaprojektowano tak, aby dany kolor atramentu można było wlać tylko do odpowiadającego mu pojemnika.
Nieustanne oszczędzanie
Drukarka EcoTank pozwala zaoszczędzić do 90% na kosztach druku i zawiera w zestawie atrament wystarczający nawet na 3 lata. Dołączony atrament pozwala wydrukować do 14 000 stron w czerni i 5200 stron w kolorze. Zamienne butelki z atramentem stanowią równowartość 66 kartridży.
Nowoczesna i wszechstronna
Urządzenie można z łatwością zintegrować z istniejącą infrastrukturą domową i drukować z telefonów komórkowych, tabletów czy laptopów. Ponadto aplikacja Epson Smart panel pozwala sterować drukarką za pomocą urządzenia inteligentnego4. Drukuj dokumenty i zdjęcia, konfiguruj, monitoruj i rozwiązuj problemy z poziomu telefonu lub tabletu.
Mnóstwo funkcji
Kolorowy wyświetlacz LCD o przekątnej 6,1 cm, automatyczne drukowanie dwustronne, podajnik dokumentów na 30 arkuszy, przedni podajnik papieru na 250 arkuszy oraz szybkość drukowania do 15,5 strony na minutę ułatwiają wykonywanie różnych zadań.
Kluczowe cechy:
- Drukowanie dwustronne i ADF: Drukowanie, kopiowanie i skanowanie
- Wyjątkowo niski koszt drukowania: Oszczędź na kosztach druku do 90%
- W zestawie atrament nawet na 3 lata2: Obejmuje 14 100 stron w czerni oraz 5200 stron w kolorze
- Zamienne butelki z atramentem o dużej wydajności: Jeden zestaw butelek z atramentem to równowartość 66 kartridży
- Aplikacja Epson Smart Panel: Bezprzewodowa konfiguracja, monitorowanie, drukowanie i skanowanie z urządzenia inteligentnego
Dane techniczne
| Model | EcoTank L6276 |
| Obszar zastosowań | Dom |
| Obszar zastosowań | Biuro |
| Funkcje urządzenia | Kopiarka |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Funkcje urządzenia | Skaner |
| Rodzaj druku | Atramentowy |
| Format | C6 114 x 162 mm |
| Format | 100 x 150 mm |
| Format | A4 |
| Format | A5 |
| Format | B5 |
| Format | DL 110 x 220 mm |
| Format | A6 |
| Format | No. 10 104 x 239,4 mm |
| Format | 90 x 130 mm |
| Druk w kolorze | Tak |
| Parametry skanowania |
|
| Rozdzielczość druku | 4800 x 1200 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 33 str/min |
| Maks. prędkość druku w kolorze | 20 str/min |
| Druk Photo | Tak |
| Druk dwustronny | Automatyczny |
| Język drukarki | ESC/P-R |
| Podajnik papieru |
|
| Rodzaj nośnika | Papier fotograficzny |
| Rodzaj nośnika | Papier |
| Gramatura papieru (min.) | 64 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 300 g/m² |
| Wydajność mat. eksploatacyjnych |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows XP |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2016 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2008 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Vista |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2012 |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi Direct |
| Złącza | 1 x USB |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Biały |
| Wysokość | 231 mm |
| Szerokość | 375 mm |
| Głębokość | 347 mm |
| Waga | 6.7 kg |