Producenci
Epson Urządzenie wielofunkcyjne WF-C8610DWF A3+ 35ppm/ADF50/WiFi/NFC/LDAP
Opis
Drukarka WF-C8610DWF
To niezwykle niezawodne biznesowe atramentowe urządzenie wielofunkcyjne A3 o krótkim czasie drukowania pierwszej strony zapewnia niskie koszty eksploatacji i wysoką produktywność, dzięki czemu idealnie nadaje się dla małych i średnich grup roboczych.
Dane techniczne
| Model | WF-C8610DWF |
| Obszar zastosowań | Grupy robocze |
| Obszar zastosowań | Biuro |
| Funkcje urządzenia | Kopiarka |
| Funkcje urządzenia | Skaner |
| Funkcje urządzenia | Faks |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Rodzaj druku | Atramentowy |
| Format | A5 |
| Format | A3 |
| Format | No. 10 104 x 239,4 mm |
| Format | A6 |
| Format | B5 |
| Format | C4 229 x 324 mm |
| Format | A3+ |
| Format | C6 114 x 162 mm |
| Format | A4 |
| Druk w kolorze | Tak |
| Parametry skanowania | Rozdzielczość: 1.200 DPI x 2.400 DPI (poziomo x pionowo) |
| Parametry kopiowania | Rozdzielczość kopiowania: 600 x 1200 dpi |
| Parametry faksowania | Rodzaj faksu: Wysłanie faksów czarno-białych i kolorowych z poziomu urządzenia |
| Rozdzielczość druku | 4800 x 1200 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 35 str/min |
| Maks. prędkość druku w kolorze | 35 str/min |
| Druk dwustronny | Automatyczny |
| Obciążenie miesięczne | 75000 arkuszy/miesiąc |
| Język drukarki | GDI |
| Język drukarki | ESC/P-R |
| Podajnik papieru | 250 Arkuszy |
| Rodzaj nośnika | Papier |
| Rodzaj nośnika | Papier kolorowy |
| Rodzaj nośnika | Papier z recyklingu |
| Rodzaj nośnika | Papier fotograficzny |
| Gramatura papieru (min.) | 64 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 200 g/m² |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows XP |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2012 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Android |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2016 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Vista |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2003 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2008 |
| Ethernet | 10/100/1000 Mb/s |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi Direct |
| Komunikacja bezprzewodowa | NFC |
| Złącza | 1 x USB 3.0 |
| Złącza | 2 x USB 2.0 |
| Złącza | RJ-45 |
| Akcesoria w zestawie | Urządzenie podstawowe, Kabel zasilający, Instrukcja szybkiej konfiguracji, Podręcznik użytkownika (płyta CD), Warranty card |
| Kolor | Biały |
| Kolor | Szary |
| Wysokość | 493 mm |
| Szerokość | 613 mm |
| Głębokość | 755 mm |
| Waga | 45.8 kg |