Producenci
Epson Urządzenie wielofunkcyjne WF-C8690DWF A3+/35ppm/ADF50/PCL+PS3/LDAP
Opis
Biznesowe atramentowe urządzenie wielofunkcyjne A3
Niskie koszty i wysoka produktywność za sprawą wysoce niezawodnego biznesowego atramentowego urządzenia wielofunkcyjnego A3 o krótkim czasie drukowania pierwszej strony dla małych i średnich grup roboczych.
Uzyskuj świetne wydruki przy niskich rachunkach za prąd, a przy tym zmniejszaj wpływ na środowisko i wzmacniaj wizerunek firmy odpowiedzialnej społecznie. Urządzenie zapewnia nie tylko szybki druk dokumentów w formacie A4, lecz także pozwala wykorzystać szereg zastosowań druku w formacie A3 do produkcji ulotek, szkiców broszur do sprawdzenia, arkuszy programu Excel, planów budowy, kart pracy dla uczniów czy książeczek.
Oszczędzaj pieniądze
Jest przeznaczone dla grup roboczych i pozwala uniknąć ukrytych kosztów związanych z wydajnością pracowników, które wynikają ze stosowania scentralizowanych rozwiązań. Innowacyjny system zasilania w atrament eliminuje częstą konieczność wymiany materiałów eksploatacyjnych, dodatkowo obniżając koszty, dzięki czemu zapewnia niski całkowity koszt eksploatacji. Niski pobór mocy pomaga obniżyć rachunki za prąd, a prosty, ale skuteczny mechanizm druku atramentowego wymaga mniejszej liczby części zamiennych.
Wysoka wydajność, minimalna konserwacja
Nie trzeba czekać na wydruk nie ma konieczności rozgrzewania, a czas drukowania pierwszej strony wynosi tylko 5,5 sekundy. Podobnie niezrównana jest wydajność dużych wkładów atramentowych, pozwalająca wydrukować nawet 11 500 stron czarno-białych i 8000 stron kolorowych bez wymiany materiałów eksploatacyjnych3. Drukuj na szerokiej gamie nośników, włącznie z papierem makulaturowym i błyszczącym, kopertami oraz etykietami.
Dbaj o środowisko
Korzystaj z niskiego poboru mocy dzięki technologii druku atramentowego nie wymagającej ciepła i nie emitującej ozonu. W porównaniu do drukarek laserowych urządzenie nie potrzebuje tylu części zamiennych, jak np. utrwalaczy, bębnów czy wywoływaczy.
Stworzone dla biznesu
Szeroki wachlarz programów i narzędzi oferuje opcje bezpiecznego druku, zwiększa wydajność skanowania oraz pomaga zdalnie zarządzać urządzeniami. Dzięki NFC oraz łączności bezprzewodowej można drukować z urządzeń przenośnych. Obsługa urządzenia jest intuicyjna za sprawą interfejsu i ekranu dotykowego, które są podobne do stosowanych w smartfonach. Epson Open Platform i współpraca z niezależnymi producentami oprogramowania są źródłem dodatkowych rozwiązań, np. aplikacji do zarządzania drukiem PaperCut.
Kluczowe cechy:
- Korzyści płynące z druku A3: Drukuj na miejscu ulotki, szkice broszur, arkusze i wiele więcej
- Ekologia: Obniżaj rachunki za prąd i zmniejszaj niekorzystny wpływ na środowisko naturalne
- Oszczędność pieniędzy: Jeszcze niższe koszty dzięki rzadszym wymianom materiałów eksploatacyjnych
- Oszczędność czasu: Automatyczne drukowanie dwustronne, skanowanie, kopiowanie i faksowanie
- Stworzone dla biznesu: Atrament pigmentowy DuraBrite Pro
Dane techniczne
| Model | WorkForce Pro WF-C8690DWF |
| Obszar zastosowań | Biuro |
| Funkcje urządzenia | Skaner |
| Funkcje urządzenia | Faks |
| Funkcje urządzenia | Kopiarka |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Rodzaj druku | Atramentowy |
| Format | A3 |
| Format | 100 x 150 mm |
| Format | A6 |
| Format | A4 |
| Format | 130 x 180 mm |
| Format | A3+ |
| Format | B5 |
| Format | B4 |
| Format | A5 |
| Format | B6 |
| Druk w kolorze | Tak |
| Parametry skanowania |
|
| Parametry kopiowania |
|
| Parametry faksowania |
|
| Rozdzielczość druku | 4800 x 1200 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 35 str/min |
| Maks. prędkość druku w kolorze | 35 str/min |
| Druk Photo | Tak |
| Druk dwustronny | Automatyczny |
| Obciążenie miesięczne | 75000 arkuszy/miesiąc |
| Język drukarki | PCL 5e/5c/6 |
| Język drukarki | |
| Język drukarki | ESC/P-R |
| Język drukarki | PostScript 3 |
| Podajnik papieru |
|
| Rodzaj nośnika | Papier fotograficzny |
| Rodzaj nośnika | Koperty |
| Rodzaj nośnika | Papier kolorowy |
| Rodzaj nośnika | Papier z recyklingu |
| Rodzaj nośnika | Papier |
| Gramatura papieru (min.) | 64 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 300 g/m² |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Vista |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2003 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2008 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2012 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Android |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2016 |
| PictBridge | Nie |
| Ethernet | 10/100/1000 Mb/s |
| Komunikacja bezprzewodowa | NFC |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi Direct |
| Złącza | 1 x USB (Typ B) |
| Złącza | 1 x USB 3.0 |
| Złącza | 2 x USB 2.0 |
| Złącza | RJ-45 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Informacje o gwarancji | 12 miesięcy - Serwis na miejscu |
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Szary |
| Wysokość | 493 mm |
| Szerokość | 613 mm |
| Głębokość | 755 mm |
| Waga | 45.8 kg |