Producenci
Epson Urządzenie wielofunkcyjne Workforce Pro EM-C7100DWF A3+ 35ppm/ADF50/PCL+PS3/LDAP
Opis
Kolorowe drukarki biznesowe, skanowanie, kopiowanie i faksowanie nawet w formacie A3+
- Kolorowa drukarka wielofunkcyjna nawet do formatu A3+ do dokumentów o jakości biznesowej Wysokiej jakości drukowanie dwustronne, skanowanie, kopiowanie i faks w jednym. Dzięki szybkości drukowania sięgającej 25 str./min jest to również jednoprzebiegowy dwustronny skan ADF 45 ipm.
- Druk do 11 500 stron czarno-białych i 8000 stron w kolorze bez uzupełniania atramentu. Zminimalizuj konieczność interwencji i obniż koszty eksploatacji dzięki materiałom eksploatacyjnym o wysokiej wydajności atramentu
- Niskie zużycie energii Technologia drukowania Heat-Free umożliwia zmniejszenie zużycia energii i negatywnego wpływu na środowisko
- Dzięki dużej pojemności podajnika sięgającej 1835 stron można rzadziej zmieniać papier Opcjonalne dodatkowe podajniki papieru zmniejszają częstotliwość wymiany papieru. Dostępne są również opcje do szafek.
- Pakiet rozwiązań programowych wspierających pracę firmy Oprogramowanie i narzędzia oferują opcje bezpiecznego druku i pomagają zdalnie zarządzać urządzeniami. Dzięki łączności bezprzewodowej można drukować z urządzeń przenośnych.
Obniż koszty drukowania i zminimalizuj wydatki
Przy niskim całkowitym koszcie posiadania (TCO) to urządzenie wielofunkcyjne stanowi atrakcyjny wybór dla firm o ograniczonym budżecie. Została zaprojektowana z myślą o grupach roboczych, dlatego firmy mogą uniknąć ukrytych kosztów związanych z przestojami. Obniżenie kosztów dzięki niedrogim kartridżom. Te kartridże zapewniają wysoką wydajność atramentu sięgającą 11 500 stron czarno-białych i 8000 stron kolorowych bez konieczności wymiany atramentu.
Oszczędzaj czas i zwiększ swoją produktywność
Krótki czas drukowania pierwszej strony (FPOT) wynoszący 5,5 sekundy od trybu gotowości oznacza szybki wydruk. Dzięki mniejszej liczbie części zamiennych ta niezawodna i solidna drukarka pozwala ograniczyć konieczność interwencji i zminimalizować przerwy w pracy. A opcjonalne kasety mieszczące do 3 × 500 arkuszy i maksymalnie 1835 stron rzadziej wymieniają papier. Dwustronny skan ADF 45 ipm (jednoprzebiegowy) zapewnia dużą szybkość skanowania.
Zmniejsz swój wpływ na środowisko dzięki tej energooszczędnej drukarce
Zapewnij swojej firmie zrównoważony rozwój, utrzymując wysoką wydajność i niski koszt energii. Technologia drukowania Heat-Free zapewnia niski pobór mocy przy utrzymaniu ultraszybkiego druku.
Do zastosowań biznesowych
Szeroki wachlarz programów i narzędzi oferuje opcje bezpiecznego druku i pomaga zdalnie zarządzać urządzeniami. Dzięki łączności bezprzewodowej można drukować z urządzeń przenośnych. Urządzenie jest również wyposażone w przyjazny dla użytkownika, intuicyjny w obsłudze ekran dotykowy o przekątnej 12,7 cm.
Dane techniczne
| Model | Workforce Pro EM-C7100DWF |
| Obszar zastosowań | Biuro |
| Obszar zastosowań | Grupy robocze |
| Funkcje urządzenia | Kopiarka |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Funkcje urządzenia | Faks |
| Funkcje urządzenia | Skaner |
| Rodzaj druku | Atramentowy |
| Format | B4 |
| Format | A3+ |
| Format | 216 x 356 mm |
| Format | A3 |
| Format | DL 110 x 220 mm |
| Format | A6 |
| Format | C4 229 x 324 mm |
| Format | C5 162 x 229 mm |
| Format | 100 x 150 mm |
| Format | A4 |
| Format | 130 x 180 mm |
| Format | C6 114 x 162 mm |
| Format | A5 |
| Format | 267 x 184 mm |
| Druk w kolorze | Tak |
| Parametry skanowania |
|
| Parametry kopiowania |
|
| Parametry faksowania |
|
| Rozdzielczość druku | 4800 x 1200 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 25 str/min |
| Maks. prędkość druku w kolorze | 24 str/min |
| Druk Photo | Tak |
| Druk dwustronny | Automatyczny |
| Obciążenie miesięczne | 75000 arkuszy/miesiąc |
| Język drukarki | PCL 5c |
| Język drukarki | ESC/P |
| Język drukarki | |
| Język drukarki | ESC/P-R |
| Język drukarki | PostScript 3 |
| Podajnik papieru | Pojemność podajnika papieru: 250 Arkusze |
| Rodzaj nośnika | Papier |
| Rodzaj nośnika | Papier błyszczący |
| Rodzaj nośnika | Papier fotograficzny |
| Rodzaj nośnika | Papier firmowy |
| Rodzaj nośnika | Papier z recyklingu |
| Gramatura papieru (min.) | 64 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 200 g/m² |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Vista |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2003 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2016 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2012 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows XP |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2008 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2019 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2022 |
| PictBridge | Nie |
| Ethernet | 10/100/1000 Mb/s |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Złącza | 2 x USB 2.0 |
| Złącza | RJ-45 |
| Złącza | 1 x USB 3.0 (Type B) |
| Kolor | Biały |
| Wysokość | 493 mm |
| Szerokość | 613 mm |
| Głębokość | 650 mm |
| Waga | 46.1 kg |