Producenci
Epson Wielofunkcyjna drukarka MFP SC-T3100M 24cal A1/4-ink/4pl/WiFi+GLAN/skan
Opis
SC-T3100M to łatwe w użyciu rozwiązanie typu 3 w 1 (drukowanie, kopiowanie i skanowanie), które zapewnia wygodę, prostą konserwację oraz łatwą wymianę nośników i atramentu. Prosta, dyskretna konstrukcja i niewielkie rozmiary umożliwiają bezproblemowe umieszczenie urządzenia w większości środowisk pracy i ułatwiają transport.
Dane techniczne
| Model | SURECOLOR SC T3100M MFP |
| Obszar zastosowań | Dom |
| Funkcje urządzenia | Skaner |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Funkcje urządzenia | Kopiarka |
| Rodzaj druku | Atramentowy |
| Format | A5 |
| Format | 24" x 30,5 m |
| Format | 17" (43,2 cm) |
| Format | A1 |
| Format | A4 |
| Format | A3 |
| Druk w kolorze | Tak |
| Rozdzielczość druku | 2400 x 1200 dpi |
| Druk Photo | Tak |
| Druk dwustronny | Brak |
| Język drukarki | AFP |
| Rodzaj nośnika | Papier błyszczący |
| Rodzaj nośnika | Papier |
| Rodzaj nośnika | Papier fotograficzny |
| Rodzaj nośnika | Papier matowy |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Vista |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows XP |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| PictBridge | Nie |
| Ethernet | 10/100/1000 Mb/s |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Złącza | RJ-45 |
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Kolor | Biały |
| Wysokość | 505 mm |
| Szerokość | 970 mm |
| Głębokość | 292 mm |
| Waga | 33.4 kg |