Producenci
Epson Wielofunkcyjna drukarka techniczna SC-T5100M 36cal A1/4-ink/4pl/W+GLAN/skan
Opis
SC-T5100M
Drukarka SC-T5100M to łatwe w obsłudze urządzenie typu 3 w 1 (drukowanie, kopiowanie i skanowanie), które zapewnia wygodę, prostą konserwację i łatwą wymianę nośników oraz atramentu. Proste, dyskretne wzornictwo i niewielkie rozmiary sprawiają, że urządzenie idealnie pasuje do większości środowisk pracy i jest łatwe w transporcie.
Wielofunkcyjność
Ta 36-calowa wielkoformatowa drukarka została zaprojektowana z myślą o dokładności i precyzji. Pozwala drukować i skanować dokumenty techniczne, rysunki architektoniczne, plakaty reklamowe i ogólne dokumenty biurowe łatwo i z zachowaniem wszelkich szczegółów. Drukarka SC-T5100M ma wbudowany skaner CIS o rozdzielczości 600 dpi, który dokładnie odwzorowuje dokumenty (do 2,7 m) w różnych formatach i bezpiecznie przesyła je do różnych miejsc docelowych, a także skaluje kopie.
Bezpieczne skanowanie
Drukarka SC-T5100M obsługuje szyfrowanie danych pliku użytkownicy mogą skanować do pliku, bezpiecznej poczty lub do serwera.
Oszczędność
Firma Epson oferuje dwa rozmiary wkładów atramentowych dostosowanych do potrzeb klientów: jeden jest przeznaczony dla użytkowników drukujących sporadycznie małą liczbę dokumentów, a drugi dla użytkowników o wyższych wymaganiach produkcyjnych. Drukarka SC-T5100M wykorzystuje atramenty pigmentowe, które zapewniają stabilność kolorów, odporność na wodę i wydruki w jakości archiwalnej.
Niezawodność
Urządzenie wyposażone jest w unikalną technologię weryfikacji dyszy (NVT), która pomaga zapobiegać powstawaniu błędów wydruku, oraz technologię ochrony przed pyłem. Stali i sporadyczni użytkownicy mogą być pewni, że każdy wydruk, skan czy kopia będą za każdym razem dokładne.
Obsługa
Drukarka SC-T5100M jest obsługiwana przez platformę Epson Cloud Solution PORT. Za jej pomocą użytkownicy mogą monitorować sprzęt znajdujący się w różnych lokalizacjach, a także kilka drukarek znajdujących się w jednym miejscu; mogą to robić zdalnie lub w dziale produkcji i uzyskać większą kontrolę.
Dane techniczne
| Model | SC-T5100M |
| Obszar zastosowań | Grupy robocze |
| Obszar zastosowań | Zaawansowane |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Funkcje urządzenia | Skaner |
| Funkcje urządzenia | Kopiarka |
| Rodzaj druku | Atramentowy |
| Format | A3 |
| Format | A6 |
| Format | B1 |
| Format | A3+ |
| Format | A0 |
| Format | 17" (43,2 cm) |
| Format | 24" (61,0 cm) |
| Format | B4 |
| Format | 36" (91,4 cm) |
| Format | A4 |
| Format | B5 |
| Format | B3 |
| Format | A2+ |
| Format | B2 |
| Format | A1 |
| Format | A2 |
| Druk w kolorze | Tak |
| Parametry skanowania |
|
| Parametry kopiowania |
|
| Rozdzielczość druku | 2400 x 1200 dpi |
| Zainstalowana pamięć | 0 KB |
| Maksymalna pamięć | 0 KB |
| Rodzaj nośnika | Folia |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Vista |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows XP |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8.1 |
| PictBridge | Nie |
| Ethernet | 10/100/1000 Mb/s |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Biały |
| Wysokość | 97.4 cm |
| Szerokość | 126.8 cm |
| Głębokość | 69.6 cm |
| Waga | 54 kg |