Producenci
Esperanza GŁOŚNIK BLUETOOTH PIANO CZARNO-CZERWONY
Opis
GŁOŚNIK BLUETOOTH PIANO
Bezprzewodowy głośnik Bluetooth z wbudowanym radiem FM, umożliwiający odtwarzanie dźwięku z urządzeń wyposażonych w moduł Bluetooth zarówno tabletów, smartfonów, odtwarzaczy mp3, jak i laptopów. Kompaktowy, nowoczesny i atrakcyjny kształt wraz z niewielkimi rozmiarami czyni głośnik bardzo uniwersalnym i łatwym w transporcie. Głośnik sprawdzi się idealnie zarówno podczas weekendowych wyjazdów poza miasto, jak i wakacyjnych podróży. Nowoczesna technologia Bluetooth zapewnia zasięg urządzenia aż do 10 metrów. Teraz można swobodnie słuchać ulubionej muzyki bez plątaniny zbędnych kabli.
Dane techniczne
| Rodzaj | Mobilne |
| System | 2.0 |
| Przeznaczenie | Filmy |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Stacja dokująca | Nie |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 6 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 280 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 16 kHz |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | miniUSB |
| Zasilanie | Akumulator wbudowany |
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Czerwony |
| Typ ogniwa | Li-poly |
| Pojemność baterii | 1200 mAh |
| Wymiary | 193 x 51 x 51 mm |
| Waga | 0.337 kg |
| Pozostałe parametry | - Wbudowane Radio FM |