Producenci
Esperanza GŁOŚNIKI 2.0 CUBE USB EP111 2x3W
Opis
Esperanza Głośniki 2.0 Leggiero EP111 Cube USB - 2 x 3W
Wysokiej jakości stereofoniczne głośniki do notebooków i komputerów stacjonarnych. Gwarantują czyste i naturalne brzmienie dźwięku. Elegancki wygląd sprawia, że doskonale komponują się na biurku z monitorami LCD i innymi akcesoriami. Współpracują ze wszystkimi komputerami posiadającymi wyjście USB. Wysokiej jakości materiały użyte do produkcji zabezpieczają przed elektryzowaniem się i przed generowaniem zakłóceń elektromagnetycznych.
Dane techniczne
| Rodzaj | Komputerowe |
| System | 2.0 |
| Przeznaczenie | Filmy |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Stacja dokująca | Nie |
| Kolor | Czarny |
| Moc głośników | 2x3W |
| Pasmo przenoszenia | 60HZ-20kHz |
| Wymiary | 73x70x73mm |
| Specyfikacja techniczna |
|
| Liczba kanałów audio | 2.0 |