Producenci
Esperanza GŁOŚNIKI ARCO 2.0 EP119
Opis
Wysokiej jakości stereofoniczne głośniki do notebooków i komputerów stacjonarnych. Gwarantują czyste i naturalne brzmienie dźwięku. Elegancki wygląd sprawia, że doskonale komponują się na biurku z monitorami LCD i innymi akcesoriami. Współpracują ze wszystkimi komputerami posiadającymi wyjście głośnikowe i wyjście USB. Posiadają wbudowany wyłącznik, regulację głośności oraz wyjście słuchawkowe. Wysokiej jakości materiały użyte do produkcji zabezpieczają przed elektryzowaniem się i przed generowaniem zakłóceń elektromagnetycznych.
Dane techniczne
| Rodzaj | Komputerowe |
| System | 2.0 |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Przeznaczenie | Filmy |
| Stacja dokująca | Nie |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 6 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 60 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 160x75x80mm |
| Pozostałe parametry | - Długość kabla zasilającego USB: 1m |