Producenci
Esperanza Głośnik 2,0 Fusion
Opis
Głośniki 2.0 Fusion
Wysokiej jakości stereofoniczne głośniki do notebooków i komputerów stacjonarnych. Gwarantują czyste i naturalne brzmienie dźwięku. Współpracują ze wszystkimi komputerami posiadającymi wyjście głośnikowe i wyjście USB. Posiadają wbudowaną regulację głośności. Wysokiej jakości materiały użyte do produkcji zabezpieczają przed elektryzowaniem się i przed generowaniem zakłóceń elektromagnetycznych.
Dane techniczne
| Rodzaj | Komputerowe |
| System | 2.0 |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Stacja dokująca | Nie |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 4 W |
| Impedancja | 3 Ohm |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 18 kHz |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Zasilanie | USB 5V |
| Długość przewodu zasilającego | 1.2 m |
| Kolor | Czarny |