Producenci
Esperanza Głośnik 2,0 USB Led Rainbow Baila
Opis
Wysokiej jakości stereofoniczne głośniki z podświetleniem LED RAINBOW. Do notebooków i komputerów stacjonarnych. Gwarantują czyste i naturalne brzmienie dźwięku. Współpracują ze wszystkimi komputerami posiadającymi wyjście głośnikowe i wyjście USB. Posiadają wbudowaną regulację głośności. Wysokiej jakości materiały użyte do produkcji zabezpieczają przed elektryzowaniem się i przed generowaniem zakłóceń elektromagnetycznych.
- Moc skuteczna: 6 W (2x3 W)
- Impedancja: 3
- Zakres częstotliwości: 160 Hz-20 kHz
- Zasilanie: USB 5 V
- Wymagają złącz: USB oraz gniazda Mini-Jack 3.5 mm
- Długość kabla zasilającego USB: 1.2 m
- Waga: 750 g
Dane techniczne
| Rodzaj | Komputerowe |
| System | 2.0 |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Przeznaczenie | Filmy |
| Stacja dokująca | Nie |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 6 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 160 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Złącza | 1 x USB |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 88 x 102 x 185 [mm] |
| Waga | 750 g |