Producenci
Esperanza Głośnik BT FM LED RGB Viola
Opis
Mały, lekki, przenośny głośnik Bluetooth, z podświetleniem LED RGB. Przeznaczony do odtwarzania muzyki ze wszystkich urządzeń posiadających funkcję Bluetooth oraz plików MP3 nagranych na karcie TF (microSD). Posiada radio FM. Idealny do słuchania muzyki w samochodzie, podróży oraz w domu.
- Profile Bluetooth: A2DP, AVRCP, HFP, HSP
- Wersja Bluetooth: 5.0
- Moc nadajnika Bluetooth: 3dBm
- Częstotliwość nadajnika Bluetooth: 2,402-2,480 GHz
- Wbudowane gniazdo kart TFT (microSD) do odtwarzania MP3/MP4
- Wejście AUX mini jack
- Maksymalny zasięg: do 10m
- Wbudowany akumulator litowo-polimerowy: 400 mAh
- Pasmo przenoszenia: 280Hz-16kHz
- Moc wyjściowa: 3W
- Napięcie ładowania: 5V
- Czas ładowania: 1,5-2h
- Czas odtwarzania muzyki: 3-4h
- Przewód ładujący USB C (30cm długości) w zestawie
Dane techniczne
| Rodzaj | Komputerowe |
| System | Mono |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Stacja dokująca | Nie |
| Regulatory | Nie |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 3 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 280 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 16 kHz |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | AUX |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Złącza | microSD |
| Zasilanie | Akumulator wbudowany |
| Kolor | Czarny |
| Czas ładowania | 2 h |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 4 h |