Producenci
Esperanza Głośnik Bluetooth Fm TRANCE
Opis
Doskonały, duży, bezprzewodowy głośnik z radiem FM. Idealnie sprawdzi się podczas podróży. Wysokiej jakości dźwięk i głębia basu zaskoczy nawet wymagających klientów. Wbudowany mocny akumulator. Głośnik może również pełnić funkcję zestawu głośnomówiącego.
Dane techniczne
| Rodzaj | Mobilne |
| System | Mono |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Stacja dokująca | Nie |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 3 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 280 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 16 kHz |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | microUSB |
| Zasilanie | Akumulator wbudowany |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 21,5x9,2cm |
| Waga | 510 g |
| Pozostałe parametry |
|