Producenci
Esperanza Głośnik FADO bluetooth z podświetleniem LED
Opis
Głośnik FADO bluetooth z podświetleniem LED
Esperanza FADO to głośnik Bluetooth, dzięki któremu można słuchać muzyki bezprzewodowo, bezpośrednio z pamięci USB Flash drive lub przy użyciu karty TF (microSD). Głośnik umożliwia również prowadzenie rozmów telefonicznych. FADO posiada wbudowane 4 tryby podświetlenia:
- Świecenie sinusoidalnie w takt odtwarzanego dźwięku
- Zmiana kolorów od dołu w górę - każdy kolor osobno
- Zmiana kolorów od dołu w górę - mix kolorów
- Podświetlenie migające całego głośnika.
- Możliwe jest również całkowite wyłaczenie podświetlenia
Dane techniczne
| Rodzaj | Mobilne |
| System | 2.0 |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Stacja dokująca | Nie |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 6 W |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | AUX |
| Złącza | microUSB |
| Zasilanie | Akumulator wbudowany |
| Zasięg | 10 m |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
|
| Waga | 0.4 kg |