Producenci
Esperanza Głośnik USB soundbar Led/rainbow Apala
Opis
Wysokiej jakości stereofoniczny głośnik USB typu Soundbar z podświetleniem LED RAINBOW. Do notebooków i komputerów stacjonarnych. Gwarantuje czyste i naturalne brzmienie dźwięku. Współpracuje ze wszystkimi komputerami posiadającymi wyjście głośnikowe i wyjście USB. Posiada wbudowaną regulację głośności. Wysokiej jakości materiały użyte do produkcji zabezpieczają przed elektryzowaniem się i przed generowaniem zakłóceń elektromagnetycznych.
- Moc skuteczna: 6W (2x3W)
- Impedancja: 3 Ohm
- Zakres częstotliwości: 300Hz-20kHz
- Zasilanie: 5V(USB)
- Wymagają złącz: USB oraz gniazda Mini-Jack 3.5mm
- Długość kabla: 1.2m
- Waga: 780g
- Wymiary: 440 x 83 x 88 [mm]
Dane techniczne
| Rodzaj | Soundbary |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Stacja dokująca | Nie |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Złącza | 2 x 3,5 mm minijack |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 440 x 83 x 88 mm |