Producenci
Esperanza Głośnik bluetooth RITMO Biały EP115W
Opis
Głośnik bluetooth RITMO EP115W
Mały, lekki, przenośny głośnik Bluetooth. Przeznaczony do odtwarzania muzyki ze wszystkich urządzeń posiadających funkcję Bluetooth oraz plików MP3 nagranych na karcie TF (microSD). Idealny do słuchania muzyki w samochodzie, podróży oraz w domu.
Dane techniczne
| Rodzaj | Mobilne |
| System | Mono |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Przeznaczenie | Filmy |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Stacja dokująca | Nie |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 280 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 16 kHz |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | miniUSB |
| Bluetooth | 2.1 +EDR |
| Profile | HSP (Headset Profile) |
| Profile | AVRCP (Audio/Video Remote Control Profile) |
| Profile | HFP (Hands-Free Profile) |
| Profile | A2DP (Advanced Audio Distribution Profile) |
| Akcesoria w zestawie | Kabel (miniUSB/USB, 3.5mm mini jack) |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | - Średnica 57mm |
| Pojemność baterii | 300 mAh |
| Typ ogniwa | Li-poly |
| Pozostałe parametry | Zasięg do 10m |