Producenci
Esperanza Głośnik bluetooth z podświetleniem LED FANTASIA
Opis
Głośnik bluetooth z podświetleniem LED FANTASIA
Głośnik Bluetooth z wbudowaną, kolorową lampką RGB. Zmiana trybów świecenia odbywa się przez dotknięcie głośnika palcem. Do wyboru: światło białe - 3 stopnie jasności, światło kolorowe - 5 kolorów świecenia oraz tryb multicolor.
Dane techniczne
| Rodzaj | Mobilne |
| System | Mono |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Stacja dokująca | Nie |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 3 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 280 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 16 kHz |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | AUX |
| Złącza | microUSB |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 120 x 90 mm |
| Waga | 0.429 kg |
| Pozostałe parametry |
|