Producenci
Esperanza Głośniki 2.1 USB Rainbow Soprano
Opis
Wysokiej jakości stereofoniczne głośniki do notebooków i komputerów stacjonarnych z podświetleniem LED RGB. Gwarantują czyste i naturalne brzmienie dźwięku. Współpracują ze wszystkimi komputerami posiadającymi wyjście głośnikowe i wyjście USB. Posiadają wbudowaną regulację głośności. Wysokiej jakości materiały użyte do produkcji zabezpieczają przed elektryzowaniem się i przed generowaniem zakłóceń elektromagnetycznych.
- Moc skuteczna: 5W (subwoofer) + 2x2.5W (satelity)
- Impedancja: 4
- Zakres częstotliwości: 20Hz-20kHz
- Zasilanie: 5V
- Wymagają złącz: USB i wyjście słuchawkowe Mini-Jack 3.5mm
- Długość kabla: 1.2m
Dane techniczne
| Rodzaj | Komputerowe |
| System | 2.1 |
| Przeznaczenie | Filmy |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Stacja dokująca | Nie |
| Regulatory | Nie |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 5 W |
| Moc subwoofera | 5 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
|