Producenci
Esperanza KLAWIATURA WODOODPORNA PRZEWODOWA USB SINGAPORE
Opis
KLAWIATURA WODOODPORNA PRZEWODOWA USB SINGAPORE
Przewodowa klawiatura wyspowa USB. Specjalna konstrukcja obudowy klawiszy i membran przycisków sprawia, że jest odporna na deszcz i zalanie płynami. Elegancki wygląd sprawia, że doskonale będzie komponowała się na biurku z innymi akcesoriami. Ergonomiczny kształt i bardzo dobra elastyczność klawiszy zapobiega zmęczeniu dłoni podczas pisania. Litery oraz symbole zostały nadrukowane w najnowszej technologii UV i są pokryte specjalną warstwą ochronną nadającą im wysoką odporność na ścieranie. Wykonana z wysokiej jakości materiałów odpornych na elektryzowanie się. Zabezpieczona przed generowaniem interferencji elektromagnetycznych.
Dane techniczne
| Model | Singapore |
| Rodzaj | Standard |
| Zestaw z myszką | Nie |
| Połączenie | Przewodowe |
| Interfejs | USB |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 445x155x21mm |
| Pozostałe parametry | - Długość kabla: 1.5m |