Producenci
Esperanza Klawiatura multimedialna przewodowa USB Nashville
Opis
Klawiatura multimedialna przewodowa USB Nashville
Wygodna, miła w dotyku, przewodowa klawiatura multimedialna USB. Elegancki wygląd sprawia, że doskonale będzie komponowała się na biurku z innymi akcesoriami. Ergonomiczny kształt i bardzo dobra elastyczność klawiszy zapobiega zmęczeniu dłoni podczas pisania. Posiada 9 dodatkowych klawiszy. Umożliwiają one wyciszenie dźwięku, szybkie uruchamianie poczty, odtwarzanie/zatrzymanie odtwarzania, przerwanie odtwarzania, odtwarzanie poprzedniej ścieżki (utworu), odtwarzanie następnej ścieżki (utworu), zmniejszanie/zwiększanie głośności, uruchomienie strony domowej. Litery oraz symbole zostały nadrukowane w najnowszej technologii UV i są pokryte specjalną warstwą ochronną nadającą im wysoką odporność na ścieranie. Wykonana z wysokiej jakości materiałów odpornych na elektryzowanie się. Zabezpieczona przed generowaniem interferencji elektromagnetycznych.
Dane techniczne
| Model | Nashville |
| Rodzaj | Multimedialna |
| Zestaw z myszką | Nie |
| Połączenie | Przewodowe |
| Interfejs | USB |
| Podświetlana klawiatura | Nie |
| Zasilanie | USB 5V |
| Długość przewodu | 1.2 m |
| Kolor | Czarny |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Vista |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows XP |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Wymiary | 440 x 138 x 20 mm |
| Pozostałe parametry |
|