Producenci
Esperanza Klawiatura przewodowa standardowa USB AMARILLO
Opis
Klawiatura przewodowa standardowa USB AMARILLO
Wygodna, miła w dotyku, wysokiej jakości przewodowa klawiatura USB. Elegancki wygląd sprawia, że doskonale będzie komponowała się z innymi akcesoriami na biurku. Ergonomiczny kształt i bardzo dobra elastyczność klawiszy zapobiega zmęczeniu dłoni podczas pisania. Litery oraz symbole zostały nadrukowane w najnowszej technologii UV i są pokryte specjalną warstwą ochronną nadającą im wysoką odporność na ścieranie. Wykonana z wysokiej jakości materiałów odpornych na elektryzowanie się. Zabezpieczona przed generowaniem interferencji elektromagnetycznych. Klawiatura współpracuje zarówno z notebookami jak i komputerami stacjonarnymi.
Dane techniczne
| Model | AMARILLO |
| Rodzaj | Standard |
| Zestaw z myszką | Nie |
| Połączenie | Przewodowe |
| Interfejs | USB |
| Podświetlana klawiatura | Nie |
| Zasilanie | USB 5V |
| Długość przewodu | 1.45 m |
| Kolor | Czarny |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows XP |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Vista |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Wymiary | 442 x 140 x 22 mm |
| Wymagania środowiskowe |
|