Producenci
Esperanza MYSZKA PRZEWODOWA DLA GRACZY 6D OPTYCZNA USB MX203 SCORPIO NIEBIESKA
Opis
Profesjonalna i funkcjonalna mysz stworzona specjalnie dla graczy
Precyzyjny sensor optyczny z przełączaną rozdzielczością umożliwia dokładne pozycjonowanie kursora w grach. Ergonomiczny kształt oraz materiały użyte do wykończenia myszki zapobiegają zmęczeniu dłoni podczas grania. Odpowiednie wyprofilowanie i powoduje, że myszka dobrze dopasowuje się do dłoni. Przyciski boczne Następny i Poprzedni ułatwiają poruszanie się w przeglądarkach internetowych, grach i innych programach. Myszka posiada solidnie zabezpieczony dodatkową osłoną tekstylną kabel oraz wzmocniony wtyk USB. Na pewno będzie doskonałym narzędziem i dostarczy niezapomnianych wrażeń podczas wielogodzinnych zmagań z ulubiona grą.
Dane techniczne
| Model | SCORPIO |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 6 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Praworęczny |
| Rozdzielczość (min.) | 800 dpi |
| Rozdzielczość (maks.) | 2400 dpi |
| Połączenie | Przewodowe |
| Długość przewodu | 1.5 m |
| Interfejs | USB |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Niebieski |
| Kolor | Wzór |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 130 x 73 x 41 mm |
| Waga | 120 g |
| Pozostałe parametry | - Rolka przewijania z karbowaną nakładką gumową |