Producenci
Esperanza Mysz przewodowa dla graczy 7D OPT. USB MX401
Opis
- Profesjonalna i funkcjonalna mysz stworzona specjalnie dla graczy.
- Precyzyjny sensor optyczny z przełączaną rozdzielczością 800 / 1200 / 1600 / 2400 umożliwi ci dokładne pozycjonowanie kursora w grach.
- Mysz posiada wbudowany bardzo przydatny dodatkowy klawisz Double Click.
- Ergonomiczny kształt produktu oraz materiały użyte do jego wykończenia zapobiegają zmęczeniu dłoni podczas grania.
- Odpowiednie wyprofilowanie i powoduje, że myszka dobrze dopasuje się do twojej dłoni.
- Przyciski boczne - Następny oraz Poprzedni - docenisz w grach i innych programach - na pewno znacznie przyśpieszą operowanie przeglądarkami internetowymi.
- Myszka MX401 HAWK posiada solidnie zabezpieczony dodatkową osłoną tekstylną kabel ze wzmocnionym wtykiem USB.
- Na pewno będzie doskonałym narzędziem i dostarczy ci niezapomnianych wrażeń podczas nawet wielogodzinnych zmagań z ulubioną grą.
Dane techniczne
| Model | HAWK |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 7 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Praworęczny |
| Rozdzielczość (min.) | 800 dpi |
| Rozdzielczość (maks.) | 2400 dpi |
| Połączenie | Przewodowe |
| Długość przewodu | 1.5 m |
| Interfejs | USB |
| Podświetlenie | Nie |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Biały |
| Kolor | Niebieski |
| Wymiary |
|
| Waga | 110 g |
| Pozostałe parametry | Wymagania systemowe: MS Windows 98/2000/Me/NT/XP/Vista/7/8/10, Unix, Mac OS 8.6 lub wyższy, Linux 2.6 lub wyższy |